HTC

Неймовірний успіх? Звичайна історія!
 

Тайванська компанія HTC, заснована в 1997 році спочатку виробляла смартфони на базі Windows Mobile. Але в 2009 HTC переглянули свою політику і почали розробляти мобільні пристрої, що працюють під управлінням Android, а пізніше - і Windows Phone.

HTC - один із засновників групи Open Handset Alliance, в яку також входять Intel, Google, Qualcomm, Motorola, LG, Samsung, T-Mobile, Huawei і NVIDIA.

Деякі розробки HTC


Першим пристроєм виробника, що працює на Android був HTC Dream, відомий також як Era G1 або T-Mobile G1.

HTC одними з перших запустили в розробку мобільні девайси з сенсорним екраном в 1998 році. Це був перший великий проект компанії. C тих пір компанія не покидала безліч лідерських чартів, в тому числі перший Microsoft смартфон (2002) і перший Microsoft 3G телефон (2005)

Будучи оригінальним виробником комплектуючих для Palm і HP, HTC створює Palm Treo 650 і HP iPAQ. У 2007 High Tech Computer набуває фірму Dopod International, великого азіатського виробника смарфтони. Червень 2010 ознаменувався випуском HTC Evo 4G, першого 4G мобільного в Америці. Тільки в 2010 компанія реалізувала понад 24 млрд девайсів, що на 110% перевищило показники 2009 року.

Навесні 2011 року ринкова вартість HTC перевищила частку фінської компанії Nokia, і HTC стала третім за величиною виробником розумних телефонів після Samsung і Apple. У рейтингу кращих світових брендів, підготовленому «Interbrand» в 2011, HTC зайняли 98 місце і були оцінені в 3,6 млрд $.

Сервісний центр HTC в Одесі «SMART-Service»


Чудова, як не крути, інноваційна, надзвичайно стильна техніка потребує гідного обслуговуванні. Саме тому сотні користувачів смартфонів і планшетів HTC звертаються саме в наш сервіс центр HTC в Одесі. Ми маємо в своєму розпорядженні:
  • передовим діагностичним і ремонтним обладнанням;
  • «Світлими умами» в області ремонту техніки HTC;
  • величезним досвідом;
  • грамотним підходом - ми не тільки знаємо, як вирішити проблему нашого клієнта, ми завжди знаємо, як її краще вирішити!
 

У списку послуг нашого сервісу HTC в Одесі: