DELL

Dell: зроблено з розумом

Dell називають однією з найбільш швидкозростаючих компаній на світовому комп'ютерному ринку. Заснована в 1984 році Майклом Деллом в США, вона вже в 1987 вийшла на ринок Європи. Компанія Dell увійшла в Топ-500 рейтингу «Fortune» - одного з найавторитетніших бізнес-видань.

C моменту заснування і по сьогоднішній день, в компанії свято шанують три основних принципи, колись стали революційними і викликали бурю критики:

  • не продавати через посередників;
  • забути про складські запаси;
  • проявляти максимум поваги до клієнта.


Доступні ціни, які компанія змогла собі дозволити завдяки відсутності посередників, привернула додаткових покупців. Крім того, Dell стали першими в світі в своїй галузі, хто впровадив ідею продажів через світову мережу.

Погляд у майбутнє

Серед останніх інновацій Dell виділяються наступні рішення для бізнесу:

  •  надзахищені ноутбуки Dell Latitude Rugged Extreme, захищені від самих агресивних впливів зовнішнього середовища;
  • лінійка web-керованих комутаторів Networking X-серії з підтримкою 1GbE і 10GbE портів;
  • сервера нового покоління PowerEdge на базі процесорів Intel Xeon і рішення для бізнесу OpenManage безкомпромісні можливості доступу і автоматизації.

Сервісний центр Dell в Одесі «Smart-Service»

Ремонт будь-якої техніки варто довіряти виключно професіоналам, а вже високотехнологічні рішення від Dell - тим більше. «SMART-Service» - сервіс центр Dell в Одесі, де ремонт техніки Dell, як і діагностика, проводиться на обладнанні нового покоління - передові паяльні станції провідних європейських виробників.

Крім того, будь-яку пошкоджену деталь в ноутбуці або комп'ютері Dell ми швидко і легко замінимо на аналогічну, виключно фірмову, з власного складу в Одесі.

У списку послуг нашого сервісу Dell в Одесі: