IBM

IBM: гіганти ринку комп'ютерних технологій

До появи перших комп'ютерів залишалися ще десятиліття. Компанія з'явилася на світ в США в 1911 році, і в той момент громадськість дізналася про рішення трьох компаній - TMC, International Time Recording Company і Computing Scale Company of America об'єднати свої зусилля.

Нова структура отримала логічну назву Computing Tabulating Recording, а потім, через 32 роки компанію перейменували в IBM.

Сьогодні IBM - найбільший на планеті виробник суперкомп'ютерів, серверних станцій, периферії і П. О. Участь країни у Другій світовій війні найкращим чином позначилося на IBM - у компанії повалили замовлення. Перший час IBM виробляють зброю, і лише в 1943 році з'являється перший комп'ютер - легендарний Marc I.

У 1952 на ринок виходить перша машина на радіолампах - комп'ютер IBM 701.

Саме в техніці IBM вперше в історії був застосований спеціалізований мова програмування Fortran, який сьогодні використовується в наукових дослідженнях.

У 1959 році IBM представляє світу перші комп'ютери, створені за допомогою напівпровідників - машини лінійки System / 360, запустивши їх в масове виробництво.

Внесок компанії в розробку техніки неісчіслім: це і накопичувачі на магнітних дисках - предки нинішніх HDD, представлені в 1956 році, і дискети, що з'явилися в 1971 році, і «SQL» - мова структурованих запитів, застосовуваний в регуляційних базах. І саме значуще - комп'ютер IBM, який побачив світ в 1981.
IBM - безперечний лідер в сфері високих технологій: нові розробки спочатку використовуються саме в цій компанії, і лише потім стають доступними іншим гравцям ринку.
 

«SMART-Service» - професійний сервісний центр IBM в Одесі


Наш сервіс центр пишається тим, чого досяг за багато років свого існування:

  • професійне високотехнологічне ремонтно-діагностичне обладнання;
  • кращі фахівці з усієї країни;
  • власний склад фірмових комплектуючих;
  • жодного розчарованого клієнта за всю історію існування «SMART-Service».

«SMART-Service» - готовий надати наступні послуги: