Kodak

Перспективний альянс Kodak

Історію Kodak часто пов'язують з історією фотографії, що не дивно, враховуючи, скільки цей виробник зробив для її розвитку.

Компанія була заснована ще однією парою підприємців, як це часто трапляється в світовій практиці - Генрі Стронгом і Джорджем Істменом. Що примітно: Істмен служив ординарним клерком в банку, але завжди відчував пристрасть до фотографії, займаючись нею, як тільки видасться вільна хвилинка. В умовах існування громіздкого фотообладнання це було аж ніяк непросто. А для прояву відзнятого матеріалу були потрібні серйозні пізнання в хімії.

Істмен відзначився тим, що винайшов особливий спосіб нанесення фотографічної емульсії на пластини, а після - і на фотоплівку. У 1885 році була утворена компанія Eastman Dry Plate Company, яка поставляє на ринок фотоплівку.

У 1888 році з'являється перший фотоапарат Kodak: він заряджається плівкою на сотню кадрів.

В результаті проведення масової рекламної компанії «Натисніть на кнопку - все інше зробимо ми» на ринок виходить ще більш доступний фотоапарат, вартістю всього в долар і з плівкою на шість кадрів. Любительська фотографія стає доступною і простою як ніколи.

Сумна необачність Kodak

Незважаючи на успіх старту, у другій половині XX століття компанія допускає дві фатальні помилки, які коштували їй більшої частини ринку:

  • Kodak випускає з уваги момент виходу на ринок компанії Fujifilm, яка запропонувала більш якісну плівку за більш доступною ціною. Kodak переоцінили свій імідж, розраховуючи, що споживачі все одно будуть купувати їх продукцію, і японська компанія відхопила левову частку ринку фотопаперу і фотоплівки;
  • Kodak недооцінюють момент появи цифрових фотокамер. Нехай перші моделі цифровиков знімали жахливо, але світлі уми розуміли, що за цією технологією майбутнє. І, в той час, як багато виробників експериментують з цифровими камерами, Kodak наполегливо нарощує обсяги випуску плівки. У підсумку, коли вони все ж приступили до випуску цифрових фотоапаратів, ринок уже був поділений між Canon і Nikon.
Проте, скільки б не існувало на ринку виробників фототехніки, Kodak - це не тільки якість, це - історія в світі фотографії.

«SMART-Service» - сервісний центр Kodak в Одесі


Наш сервіс центр Kodak в Одесі буде радий допомогти кожному, хто цінує високу якість цифрової фототехніки Kodak і, навіть в разі поломки, не хоче розлучатися з коханою фотокамерою.

Тому, сервіс центр Кодак «SMART-Service» береться виправити будь-яку поломку фотоапаратів легендарного американського бренду в найкоротші терміни: за справу візьмуться досвідчені фахівці, озброєні передовою ремонтної технікою і мають під рукою оригінальні комплектуючі Kodak.