Meizu

Meizu: мрії, втілені в реальність

Компанія Meizu була заснована в 2003 році, і за китайськими мірками, на сьогоднішній день вона вже по праву вважається «старожилом». Першим випущені на ринок товаром Meizu став аудіоплеєр MX, який був досить тривіальним пристроєм на той момент, копіювали розробки багатьох конкурентів.

Засновник Meizu з юнацтва захоплювався електронними пристроями і постійно цікавився новими технологіями. Компанія взагалі створювалася як втілення мрії, а захопленість, пристрасть і вроджений перфекціонізм засновника і його послідовників втілилися в унікальних комерційних продуктах Meizu.

Результат не забарився: компанія Meizu є плодом альянсу безпрограшної концепції і сучасного електронного наповнення. Кожен кордон, досягнутий компанією, був підсумком нестримуваний ентузіазму і найкращих прагнень фахівців китайської компанії, а пристрої вже давно стали втіленням мрії споживача.

Відомі аналітики вважають, що сьогодні Meizu цілком може оголосити жорстоку конкурентну війну таким гігантам ринку, як Xiaomi і Huawei в сегменті доступних смартфонів. Отримавши підтримку компанії Alibaba Group, Meizu знайшла можливість розширити реліз пристроїв і спробувати свої сили на ринку недорогих смартфонів.

Лінійка смартфонів Meizu MX

Незважаючи на те, що смартфони MX сильно нагадують iPhone, вони завоювали величезну популярність як в Китаї, так і за межами країни. Споживачів підкупив високий рівень функціональності пристрою, зручність ОС Flyme і доступність девайса. У 2012 році, за пару років до приголомшливого успіху компанії Xiaomi, Meizu починають називати «китайським Apple».

Для закріплення успіху Meizu випускає в 2012 році нову модель смартфона, MX2, теж зовні нагадує iPhone. Пристрій знову стає сенсацією. Це був перший товар Meizu, представлений на міжнародному ринку у великій кількості.

У розробці наступної версії смартфона, MX3, Meizu відмовилися від концепції копіювання iPhone, надавши пристрою високі характеристики і унікальний зовнішній вигляд.

Флагманом на сьогоднішній день вважається MX4, що з'явився в продажу восени 2014 року. «Поки в Apple готували 6 Айфон, Meizu його вже почали випускати», - коментували те, що відбувається в багатьох відомих виданнях.

У Meizu стильна зовнішність і приголомшливі технічні характеристики: пристрій функціонує на базі процесора MTK6595 (частота - 2,2 Ггц), на борту є 2 Гб оперативної пам'яті і 16/64 ГБ флеш-пам'яті. У смартфона унікальна камера гідністю в 20 Мп, оснащена без'ядерною чіпом, який відповідає за роботу сенсора і обробку знімків.Незвичайний і розмір смартфона: дисплей в 5,34 дюйма, роздільна здатність якого становить 1920 на тисячу сто п'ятьдесят два точок. Вартість MX4 становить 450 $.
 

Смартфон Meizu M1 Note: еталон доступності


Незважаючи на те, що MX4 варто в 6 разів дешевше Phone 6, він все одно залишається дуже дорогим для більшості жителів планети. Усвідомлюючи це, Meizu випускає бюджетний смартфон M1 Note, що володіє досить високими характеристиками:

  • процесор MTK6752, 64-біта, частота 1,7 Ггц;
  • дисплей 5 "з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів;
  • головна камера з роздільною здатністю 13 Мп, фронтальна - 5 Мп. Китайцям все це задоволення буде коштувати всього 160 $, а жителям інших країн - 225 $.

Плани Meizu на майбутнє


Успіх, супутній Meizu останні два роки, перетворив компанію в відомий бренд, поставивши її в один ряд з Lenovo, Huawei, Coolpad, Xiaomi і іншими знаменитостями. З акумульованими фінансами і декількома вдалими моделями смартфонів в активі, Meizu починає світову експансію в 2015 році, в декількох країнах вже відкриті нові філії. Крім того, Meizu зголошується реалізовувати смартфони на базі ОС Ubuntu.

«SMART-Service» - сервісний центр Meizu в Одесі

Наш сервісний центр Meizu в Україні, в південній столиці країни має в своєму арсеналі все найнеобхідніше для усунення несправностей в техніці, яку виробляє компанія: європейське обладнання, багаторічний досвід фахівців нашого сервіс центру, і нестримне бажання робити свою роботу краще за інших.


На сьогоднішній день, ми пропонуємо комплексний ремонт телефонів Meizu всіх існуючих моделей:
 
  • Meizu MX3;
  • Meizu MX4, Meizu MX4 Pro;
  • Meizu MX5;
  • Meizu M1 Note.