Nikon

Народження легенди

Nikon - це бренд-легенда, багато в чому визначив напрямок розвитку фототехніки і фотографії як такої. Техніка Nikon застосовується в багатьох сферах - адже це не тільки фотокамери і об'єктиви, але й оптичні прилади, техніка для обробки фотографій. До слова, пристрої Nikon неодноразово використовувалися NASA в їх космічних дослідженнях, а це вже не жарти.

Точкою відліку історії компанії вважається 1917 рік, коли компанії Iwaki Glass Seisaku-sho, Tokyo Keiki Seisaku-sho's Optical Division і Fujii Lens Seizo-sho злилися в єдиний ринковий організм. Компанія займалася розробкою підзорних труб, біноклів, прицілів, перископів та іншої продукції для військових потреб.

Позначення орієнтирів Nikon

У 1931 році компанія перековує мечі на орала і запускає в обіг першу громадянську продукцію - об'єктив Anytar. Через рік був створений бренд NIkkor, під ім'ям якого і донині випускаються об'єктиви. Саме їх використовувала в своїх перших розробках компанія Canon.

1946 рік ознаменувався виходом у світ першої камери компанії з нехитрою назвою Nikon 1, розрахованої на плівку 35-мм. В основу новинки лягла легендарна Leica, але в цілому, Nikon 1 вийшла досить самобутнім пристроєм.

Тут же на горизонті з'являються конкуренти - Canon і Nippon Kogaku, і ця війна йде і до цього дня. У всіх трьох компаній є свої цінителі, готові відстоювати свою точку зору до останнього.

Перша зеркалка Nikon побачила світ в 1959 році, бренд набуває більшої популярності. Бренд Nikon починає затьмарювати назва самої компанії. Нарешті, 1988 Nippon Kogaku перейменовується в Nikon.

Подальша історія - це низка появи чудових пристроїв: на зміну плівковим фотоапаратів приходять цифровіки, і Nikon стає одним з основних їх виробників. Народжується бренд Coolpix, під керівництвом якого випускаються цифровіки для фотографів-початківців.

«SMART-Service» - Сервісний центр Nikon в Одесі

Ремонт техніки Никон можна назвати мистецтвом, адже сама по собі фототехніка бренду легендарна. Проте, на відміну від мистецтва, в сфері ремонту техніки панує наука. А ще знадобляться хороше обладнання, багатий практичний досвід, талант наших фахівців, чіткий розрахунок - все це, в підсумку, дає 100% результат в реанімації будь-якої техніки. Наш сервіс-центр Nikon в Одесі гарантує, що, якщо ви звернетеся до нас - хвилюватися вам більше нема про що.