Nokia

Національна гордість Фінляндії

C Nokia в українців пов'язані виключно теплі, приємні спогади: адже саме важкий телефон Nokia з чорно-білим екраном і монофонічними мелодіями був першим на українському ринку.

Важливе ринкову перевагу Nokia - це широка лінійка смартфонів, що включає флагманські моделі пристроїв, девайси середнього цінового сегмента і бюджетні моделі.

Nokia Lumia - нове життя бренду


В епоху розвитку світу мобільних технологій компактні пристрої вже не сприймаються як переваги: ​​потрібні девайси з великими екранами для зручності користування інтернетом і різними додатками.

У 2013 був анонсований Nokia Lumia 1520, в якому був втілений максимальний функціонал просунутого фаблет: Office, PowerPoint, Outlook, OneNote, Lync, Skype і т. Д.
Девайс поєднує в собі розважальні можливості Nokia MixRadio, Xbox, Nokia Storyteller, підтримку роботи в соц. мережах та ін. Крім того, камера в 20 Мп дозволяє робити якісні знімки і знімати Full HD.

Ще одна цікава модель - Lumia 625 з підтримкою 4G. У смартфона надчутливий ЖК екран 4,7 ". У моделі 625, як і 1020 реалізовано безліч інновацій, наприклад, Smart Camera і Nokia Cinemagraph, що неодмінно оцінять фотографи-любителі. І що найприємніше - варто девайс менше 400 $!

Сервісний центр Nokia в Одесі «SMART-Service»

«SMART-Service» - це сервіс центр Nokia, гарантійний ремонт пристроїв в якому здійснюється максимально оперативно, з використанням високоточного, спеціалізованого європейського обладнання. У поєднанні зі значним досвідом фахівців центру, це дозволяє економити час і кошти клієнтів, забезпечуючи оптимальний результат ремонту техніки Nokia.