Olympus

На вершині Олімпу

Олімп - обитель богів у греків. У японців же ця гора має свою назву - Такачіхо. Саме це слово лежить в основі назви компанії Takachiho Seisakusho, що з'явилася на світ в 1919 році.

Засновник компанії, Такеші Ямашита, завжди хотів бачити свою країну в рядах провідних індустріальних держав. Тому, він береться за виробництво наукового та медичного обладнання - мікроскопи і термометри. З появою на горизонті майбутнього партнера, Шинтаро Терада, Такеші отримує ще більшу свободу творчості.

Коротка історія модельного ряду Olympus


Зростання популярності аматорської фотографії в 30-х роках змушує підприємців відхилитися від благих цілей і зосередитися на отриманні прибутку - вони беруться за розробку своє першої фотокамери.

Semi Olympus I, створена в 1936 році, швидше нагадувала конструктор з комплектуючих інших виробників. Але потім, як то кажуть, «понеслася»:
  • Semi Olympus II виробляється компанією вже повністю самостійно;
  • перша видатна післявоєнна розробка - 35-мм. Далекомірний фотоапарат з форматом кадру 24 × 32 мм з незмінним об'єктивом Zuiko;
  • паралельно випускаються среднеформатниє фотокамери - вдосконалені варіації довоєнної Six, що призводить до появи цілої лінійки і видатної моделі Chrome Six RII;
  • в 1952 виходить среднеформатная дзеркальна двухоб'ектівние фотокамера Flex B I;
  • подальша еволюція - Olympus Wide з ширококутним об'єктивом, модель Ace з можливістю установки одного з трьох об'етківов Zuiko, класична дальномеркамі 35-SI з режимом пріоритету витримки і вбудованим експонометром, легендарна Pen, серія Olympus OM і OM-1, OM-30 з системою автофокусу .
 

Оптимізація вироблених десятиліттями стандартів якості і сьогодні лежить в основі діяльності компанії, обумовлюючи подальше досягнення нею комерційного успіху.

«SMART-Service» - Сервісний центр Olympus в Одесі


Наш сервіс центр Olympus в Одесі відомий своїми досягненнями в галузі ремонту техніки всіх популярних виробників.
Великого успіху ми досягли і в обслуговуванні фотоапаратів. Ремонт техніки Olympus здійснюється на сучасному професійному обладнанні провідними фахівцями в області. Ми знаємо, що робити навіть в тих випадках, коли вам здається, що техніці пора на спочинок. А якщо необхідно замінити певну деталь - ми в найкоротший термін замовимо оригінальні комплектуючі з власного складу.

Сервіс центр Олімпус «SMART-Service» - залізна гарантія того, що ви не витратите часу і коштів даремно.