THL

Технології, радість і життя під одним корпусом

THL - це ще один помітний, що подає надії виробник смартфонів, що базується в Китаї. У компанії дотримуються суворої системи контролю якості. тому і смартфони виходять надзвичайно надійними і функціонують без найменших збоїв.

Дизайн-бюро компанії дотримується принципу «стиль + мінімалізм», дотримуючись тенденцій світової моди. Дизайн смартфонів THL поєднує в собі привабливість, ненав'язливість, благородство ліній і витонченість. Сьогодні, THL успішно конкурує з такими гігантами, як LG, Samsung, Sony Ericsson і HTC.

Смартфони THL

Останні моделі смартфонів THL працюють на ОС Android, оснащуються 4/8-ядерними процесорами MediaTek, гідним об'ємом оперативної пам'яті, великими HD / FullHD-дисплеями Sharp з чудовими IPS-матрицями і сенсорними екранами Bosh Sensortech, відмінними камерами і повним комплектом бездротових функцій.

Флагмани THL виготовляються виключно з якісних матеріалів, але коштують удвічі менше ніж, наприклад, пристрої HTC.
Контракти на поставку смартфонів бренду встигли укласти China Mobile, Sprint, Orange і Vodafone. Розпещеним американцям і європейцям симпатичні девайси від THL припали до душі, і обсяги продажів пристроїв помітно підскочили.

Росія щомісяця замовляє більше 50 000 смартфонів THL, а з недавніх пір девайси стали доступні і на ринку України.
 

Сервісний центр THL в Одесі «SMART-Service»


C недавніх пір наш сервіс центр THL в Одесі включив в список пристроїв, які обслуговуються смартфони THL. Обслуговувати техніку на високому рівні нам допомагає висококласне ремонтне обладнання, кращі фахівці у своїй сфері, власний склад оригінальних комплектуючих і бажання виконувати роботу краще за всіх.