Zopo

Zopo logo

Молоді і серйозно налаштовані

Компанія Zopo з'явилася в 2011 році, зайнявши нішу у виробництві мобільних пристроїв. Бренд розробила компанія Meditek. Перші кроки до популярності Zopo зробила зі смартфоном ZP200, оснащеним 3D-екраном і підтримкою 2 сімок.
Незважаючи на молодий вік компанія вже зуміла організувати поставки смартфонів в ряд країн світу, уклавши договори з відомими компаніями.


Смартфони Zopo

Zopo - один з тих брендів, які впевнено займають своє місце на ринку, адже смартфони Zopo відрізняються високою якістю і доступністю.

Відмінні риси смартфоном Zopo:

  • всі мобільні девайси Zopo працюють на Android 4.0 Ice Cream Sandwich, а це значить все необхідне - 3G, Google Play, Skype і Wi-Fi;
  • останні покоління смартфонів Zopo підтримують роботу двох сім-карт, ви можете вибрати пріоритетну через Pop-up меню;
  • камери для смартфонів Zopo розробляє Sony, а це значить, що споживачів чекає чітка, яскрава картинка камери в 5-8 МП, підтримка автофокусу, видошукача, відеозйомка, нічна зйомка, спалах, фотоефекти;
  • смартфони бренду оснащуються потужними процесорами частотою в 1 Ггц, плюс графічними процесорами Imagination Technologies. Обсяг оперативної пам'яті становить 512 Мб для китайських моделей і 1 Гб - для я моделей ZP200 і ZP300. Подібна архітектура дає можливість легко справлятися з «важкими» додатками, переглядати Full-HD відео, повноцінно відображати Flash, грати в 3D-ігри;
  • у всіх смартфонах Zopo варто особливий дисплей з IPS-матрицею, а це значить - кут огляду 178 °, дозвіл 960 × 540 або 1280 × 700 точок, 16 млн квітів, чутливий тачскрін, що розпізнає одночасно 5 точок.

Сервісний центр Zopo в Одесі «SMART-Service»

Наш сервісний центр пропонує вам комплексний апаратний ремонт і програмне обслуговування смартфонів бренду Zopo. Наші клієнти звертаються до нас тому, що впевнені, що їм допоможуть максимально швидко, якісно і з гарантією того, що пристрій не "впаде в кому» через тиждень відвідування центру.

Більш того, наші фахівці завжди готові надати вам безкоштовну консультацію щодо використання техніки.

«SMART-Service» - це Сервіс центр Zopo в Одесі нового рівня, і саме ми задаємо тенденції обслуговування в усьому південному регіоні країни.Вас також може зацікавити: