Compaq

Compaq logo

Комп'ютерний палеозой

Восени 1982 року нікому не відома молода компанія Compaq Computer Corporation анонсує свій дебютний проект - Compaq Portable, який стає одним з перших портативних ПК і першим успішним проектом в довгому ряду ЕОМ, що мали право претендувати на звання IBM-сумісних.

Compaq набирає обертів

Ставка на переносні комп'ютери виявилося на рідкість вірною: доходи CCC вже в перший рік зросли на 80 млн $. Досягнувши товарообігу в 0,5 млрд $, бренд випускає в 1986 році Compaq Portable II - легшу версію попередника, з новим дизайном, процесором 8 ГГц і «жорстким» на 10 Мб на борту.

У тому ж році компанія представляє Deskpro 386, перший комп'ютер, що працює на базі мікропроцесора Intel 80386.

На початку 90-х, компанія представляє комп'ютери Presario, першими запропонувавши повноцінні машини менш ніж за 1000 $.

Листопад 1999 ознаменувався спільним проектом з Microsoft - перша лінійка мережевих систем була названа «MSN Companions».

У 1999 в компанії відбуваються структурні зміни, і Compaq заявляють про нову стратегію, «NonStop eBusiness».

Неприємна несподіванка

Але «бульбашка доткомів», що лопнув по швах 2000 року обрушив всі надії: попит на ПК впав, а від виразу «eBusiness» всіх нудило. Відразу Compaq практично перетворюються на банкрутів.

У 2001 році Compaq і Hewlett-Packard оголошують про своє злиття - це була найбільша угода в історії комп'ютерного ринку. У 2010 на заводі HP в Китаї зібрали останній ноут під ім'ям Compaq Presario. Сьогодні, всі подібні пристрої виходять під ім'ям бренду HP.

«SMART-Service» - сервісний центр Compaq в Одесі

Наш сервісний центр відомий тим, що завжди знаходить розумне рішення будь-якої проблеми клієнта в найкоротші терміни. Перед виходом на ринок ми зібрали сильну команду з досвідчених фахівців в області діагностики і ремонту техніки, які за 7 років існування «SMART-Service» наскільки «набили руку», що сьогодні їх не лякають навіть ті проблеми, які на перший погляд здаються нерозв'язними.

Сервіс центр Compaq в Одесі - це залізна гарантія успішної рішення проблем з вашою технікою.

Вас також може зацікавити: