eMachines

eMachines

З історії eMachines

Підтримуваний інвесторами TriGem і Korea Data Systems, бренд eMachines представив громадськості комп'ютери за цінами 300, 400, 500 і 600 $ - монітори у вартість не входили. В ті часи важко було знайти продуктивний комп'ютер менш, ніж за 700 $, а тисячі $ - така сума взагалі була цілком звичною для середньої машини.

eMachines називають одним з найбільш активно розвиваються комп'ютерних брендів на планеті. З моменту появи бренду на ринку в 1998 році, тільки на американському ринку було реалізовано понад 5 мільйонів комп'ютерів eMachines.

У 2004 році бренд eMachines був куплений компанією Gateway, в після, через три роки, перейшов в розпорядження компанії Acer. Після цього, об'єднану компанію не раз називали третьою за величиною комп'ютерною компанією в світі.

До недавніх пір компанія Acer продавала бюджетні комп'ютери і ноутбуки під брендом eMachines. Це була доступна і повнофункціональна техніка, яка продавалася в ряді країн: Великобританії, Канаді, Мексиці, Японії, Росії. Проводилася вона на власних потужностях Acer в Китаї.

Завдяки зусиллям Acer і Gateway, асортимент бюджетних портативних комп'ютерів eMachines поповнився 15-дюймовими (лінійка «E») і 17-дюймовими (лінійка «G») пристроями.

У 2011 році Acer оголошують про підтримку нової стратегії - зосередити увагу на більш дорогих ультрабуки і мобільних пристроях з вищого цінового сегмента. У 2013 році Acer було оголошено про повне згортання бренду eMachines.

Сервісний центр eMachines в Одесі «SMART-Service»

Рідко трапляється, коли користувач комп'ютера може хоча б приблизно визначити причину збою в роботі техніки; а вже про те, щоб зробити якісний ремонт в домашніх умовах і говорити нема чого.

Наш сервіс-центр eMachines в Одесі займається діагностикою та професійним ремонтом техніки вже протягом 7 років. За цей час, ми набули безцінного досвіду, який, в поєднанні з новітнім обладнанням власним складом оригінальні комплектуючих дозволяє нам гарантувати оптимальний результат вживаються по ремонту дій.


Вас також може зацікавити: