​Fujitsu-Siemens

Fujitsu-Siemens: дві голови - добре

Компанія Fujitsu-Siemens з'явилася на світ в 1999 році завдяки злиттю комп'ютерного підрозділу компанії Siemens і Fujitsu ICL Computers. Під цією маркою був налагоджений випуск ноутбуків, моніторів, системних блоків та периферії.

Fujitsu-Siemens об'єднала в собі потужності підрозділів обох компаній, швидко зайнявши вигідні позиції на ринку комунікаційних та інформаційних технологій, пропонуючи весь спектр сучасних технологічних рішень і послуг. Близько 200 000 співробітників альянсу обслуговували клієнтів в більш ніж 100 країнах.

Fujitsu-Siemens стали буквально «законодавцями мод» у розробці мобільних рішень і бізнес-додатків, охоплюючи широкий спектр продуктів - від настільних і кишенькових комп'ютерів до рішень для великих корпорацій. Fujitsu Siemens Computers стала однією з провідних компаній на всіх стратегічно важливих ринках Близького Сходу, Європи і Африки.

У 2013 році Fujitsu Siemens були включені журналом Fortune в список «найбільш шанованих корпорацій світу», поряд з 250 іншими гігантами ринку.

Суббренди, створені Fujitsu-Siemens

Найбільш відомі торгові марки, засновані компанією:

  • ноутбуки, мобільні пристрої - Amilo, Esprimo Mobile, Lifebook, Celsius H, Pocket Loox, Stylistic;
  • десктопи - Esprimo, Scaleo, Celvin, Celsius;
  • серверні рішення - Primergy, Econel, Primequest.

Сервісний центр Fujitsu-Siemens в Одесі «SMART-Service» - комплексний підхід до вирішення завдань клієнта
Ми завжди прагнемо знайти оптимальний шлях до вирішення проблем наших клієнтів, тим самим заощаджуючи їх час і гроші.

Досвід фахівців «SMART-Service» і прогресивне обладнання дозволяють гарантувати швидкий і якісний ремонт техніки, і склад оригінальних комплектуючих - 100% працездатність запчастин.

Наш Сервіс центр Fujitsu-Siemens в Одесі задає свіжі стандарти в сфері обслуговування клієнтів у всьому регіоні.


Майстри нашого сервісного центру також проводять такі ремонтні роботи: