Packard Bell

Packard Bell logo

В потрібний час, в потрібному місці

Packard Bell - одна з небагатьох компаній, які сприяли розвитку відразу трьох розважальних сфер за останні півстоліття: комп'ютер, телевізор і радіо.

Бренд з'явився в 1926 році, коли радіо ще було сучасною розробкою. Packard Bell розробляли прекрасні підлогові радіоприймачі з елегантним дизайном. А перші телевізори були випущені брендом ще в 1948 році, в період революції в світі телебачення.

Далекоглядність як перевага

C 1986 Packard Bell починають розробляти і виробляти комп'ютери для ще не зайнятого сегмента ринку - т. Е. Для звичайних користувачів. Мета була проста: створити якісні, доступні машини й «штовхати» їх через традиційні роздрібні канали збуту. Революційна на той момент ідея!

Таким чином, Packard Bell перетворили «загадкову машину» в «домашнього вихованця» і стали першими, хто впровадив комп'ютери в домашній побут.

Іншим значним кроком Packard Bell в сфері розвитку побутової електроніки став випуск відео-і DVD-плеєрів, GPS-систем, mp3-плеєрів, пристроїв зберігання інформації.

У 2008 Packard Bell викупила компанія Acer і, після того, як до нової компанії приєднуються Gateway, вона стає одним з лідерів-виробників стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків в світі.

Packard Bell підтримують мудру стратегію Acer - усунення кордонів між високими технологіями і споживачем. Стратегія полягає в демократизації технологій завдяки використанню продуктів, доступних за ціною.

«SMART-Service» - сервісний центр Packard Bell в Одесі

Наш сервіс центр Паккард Белл пропонує весь спектр послуг з ремонту і обслуговування техніки американського виробника. Сервіс центр Packard Bell в Одесі «SMART-Service» - один з небагатьох, який має в своєму розпорядженні власним складом фірмових деталей Packard Bell і гарантує клієнтам 100% якість виконаних робіт.Наш сервісний центр також проводить такі ремонтні роботи: