​Wexler

Wexler logo

Wexler: не шукаючи легких шляхів

Бренд Wexler вийшов на ринок не в найкращий момент - в 2008 Росія була на порозі економічної кризи. Однак колектив Wexler готувався до цього цілий рік, і до моменту виходу компанії на ринок вже була сформована команда сильних фахівців, які працювали до цього в штаті російських і зарубіжних бізнес-структур.


Силами фахівців Wexler було створено кілька моделей комп'ютерів і серверів; паралельно, Wexler встановлювали партнерські відносини з гігантами світового ринку - Microsoft, Intel, MTK, AMD, Nvidia, Foxconn.

Особливості електронних рідерів Wexler

У Wexler чітка місія - зробити електронні рідери доступніше. Причому, рідер повинен бути не просто пристроєм для читання, а сучасним центром мобільних розваг. Тому, на девайсах від Wexler можна читати і аудіокниги. прослуховувати музику і радіо, і навіть грати в нескладні відеоігри.

Ще одна відмінна риса рідерів Wexler - енергоефективність. Наприклад, моделі E5001 і E6001 працюють без зарядки близько місяця в процесі інтенсивного читання.

Крім того, Wexler були однією з перших компаній в світі, що представила громадськості електронну книгу з гнучким екраном E-ink - модель Flex ONE.

Система багаторівневого контролю якості продукції дає можливість чітко відслідковувати весь процес виробництва рідерів і випускати виключно надійні пристрої. Вся техніка Wexler відповідає міжнародному стандарту ISO 9001: 2000. Величезна увага приділяється і гарантійному / післягарантійного обслуговування клієнтів.

Сервісний центр Wexler в Одесі «SMART-Service»

Наш сервіс центр Wexler в Одесі надає повний спектр ремонтних послуг для техніки знаменитого російського бренду: починаючи з простих робіт по заміні корпусів і джойстиків до складної допомоги по заміні материнських плат рідерів і планшетів. Безумовно, тільки на оригінальні комплектуючі!
 

Наш сервісний центр також проводить такі ремонтні роботи: