"Project Zero": розробка Samsung Galaxy S6

2015-03-13

"Project Zero": розробка Samsung Galaxy S6


"Project Zero" - саме таким таємничим ім'ям розробники південнокорейської компанії охрестили роботу над створенням свого флагмана Samsung Galaxy S6. Наскільки ми можемо судити, вихід нового смартфону стане для Samsung доленосним моментом: адже саме на нього покладена важлива місія - стати популярним комунікатором року і повернути Samsung лідерські позиції на ринку. Даних про "Project Zero" не так багато, але і їх вистачає, щоб оцінити усі переваги та перспективи флагмана Samsung Galaxy S6, характеристики якого ми постаралися повною мірою відбити в цьому огляді.
 

Дисплей


Швидше за все, в плані показників дозволу дисплея Samsung Galaxy S6 станеться поліпшення, хоча вже і був випущений Samsung Galaxy S5 LTE - A з характеристиками 2560x1440 точок. Проте, хочеться споглядати, якщо не суперпідвищення цих показників, то хоча аналогічні характеристики дисплея, що й у S5 LTE - A.

До речі, в Samsung якось обмовилися, що планують у 2015 році реліз смартфону з 4K 3840х2160 дисплеєм, хоча такий амбітний перехід від 2K до 4K здивував багатьох. Швидше за все, корейці притримають цей сюрприз для смартфону Galaxy Note 5.

У Galaxy S6, у порівнянні з S5, очевидно, збільшиться екран, оскільки тенденція збільшення цих розмірів в наявності. Варто вважати, що екран збільшиться до 5.2/5.3 дюйма. За прогнозами, розмір самого комунікатора не зазнає змін, оскільки додаткові дюйми екрану розробники компенсують тоншою рамочкою.

Є також надії, що флагман оснастять гнучким дисплеєм, оскільки компанія займалася цими розробками вже досить тривалий час. З чуток, і в Samsung Galaxy Note 4 мав бути гнучкий дисплей, але, мабуть, з ним у корейців «не склалося». Так що, раз вже до релізу Galaxy S6 ще є час, очікування гнучкого дисплея залишаються актуальними.
 

Начинка Galaxy S6


Попри власну розробку компанії - ОС Tizen, працювати Galaxy S6 буде, швидше за все, на Android L. Очевидно, інтерфейс залишиться без значних змін, у порівнянні з TouchWiz.

Нова версія ОС Android L вже була представлена громадськості. Вона має 64-бітову підтримку, і очікується, що і флагман буде оснащений 64-бітовим процесором.

За традицією, смартфони південнокорейського бренду оснащуються процесорами з чіпами Snapdragon. За прогнозами, Snapdragon 808 і 810 будуть доступні в першому кварталі 2015 року, так що і S6 може "отримати" один з них.

Версія 808 - це 64-розрядний процесор з 6 ядрами, підтримкою 2K екранів, а ось 810 - це вже штука серйозніша: восьмі ядерний чіп, з підтримкою 4K екранів плюс Adreno 430 GPU, який, з чуток, буде спритніше Adreno 420 аж на 30%.

Оскільки для роботи 64-ядерних процесорів потрібна немало оперативної пам'яті, на борту флагмана знаходитиметься мінімум 4 Гб.

Багато "шпигунів" діляться припущеннями, що у Galaxy S6 буде камера гідністю у 20 МП. З урахуванням того, що збільшення характеристик камер смартфонів - традиційна "фішка" Samsung, і що нинішня версія комунікатора вже оснащена камерою в 16 МП, це не здається фантастикою.

"Дрібниці життя"


Є декілька додаткових характеристик, які вже напевно будуть представлені у флагмані S6:

  • сканер відбитків пальців;
  • датчик моніторингу сердечного ритму;
  • слот для MicroSD;
  • сканер сітківки(хай і не ідеальний).


Коли й почому?

Багато вже зараз з нетерпінням чекають новий Samsung Galaxy S6, реліз якого, за логікою речей, відбудеться ближче до MWC (Mobile World Congress) 2015. Samsung, як і багато інших виробників, дотримується ритму "випуск однієї новинки в рік". І, оскільки попередник S5 був представлений на початку 2014 року, то реліз Samsung Galaxy S6, ціна якого, до речі, зараз взагалі не відома, можна чекати на початку березня (дата проведення MWC).
 

Замість післямови


По суті, "Project Zero" повернув Samsung до розробки "з нуля", що означає, що комунікатор буде максимально унікальним, і більшість модулів в якому відрізнятимуться, порівнюючи з попередниками. Якщо добре згадати, то практично уся лінійка смартфонів "S" була суцільними нововведеннями й приємними сюрпризами.

До того, відомо, що S6 вийде "в парі з братом" - S6 Edge, що можна вважати посиланням і у бік створення Galaxy Note Edge.

Завидний досвід фахівців центру "SMART-Service", як і передове ремонтне устаткування великих європейських виробників дозволяють нам завжди з упевненістю стверджувати: якщо вам потрібний ремонт смартфонів будь-якої складності, а також планшетів, ігрових приставок, фотоапаратів, комп'ютерів - ми надамо вам найпрофесійніші послуги в усьому південному регіоні країни. Бережіть техніку - але, якщо що, завжди звертайтеся!