Заміна скла в телефонах

2015-03-17

У сучасних (як супербрендових, так і доступніших) смартфонах встановлюється так званий дисплейний модуль, або дисплей з сенсорним склом. Користувачі досить часто звертаються в сервісні центри з проблемами, пов'язаними з поломками дисплеїв телефонів: це не викликає здивування, оскільки це найкрихкіший елемент комунікатора. Навіть при падінні з невеликої висоти, стекло, найчастіше, тріскається і розбивається. Бувають випадки, що з ладу виходить і скло, і сам сенсорний дисплей.

У разі падіння смартфону і розбиття скла варто враховувати особливості типу вашого телефону:
 

  • перша група - доступніші сенсорні комунікатори, у яких сенсор з'єднується зі склом, - в цьому випадку доведеться міняти не лише стекло, але і сам сенсор, а їх вартість може бути досить високою. Вся річ у тому, що окрім скла тут є ще і сенсорна панель, шлейф якої йде на материнську плату телефону. Відразу обмовимося: заміна скла в смартфоні з сенсорним дисплеєм не коштуватиме дуже великих грошей – таких, як у випадку із заміною скла в смартфоні з елітного цінового сегменту; 
  • до другої групи відносяться саме такі комунікатори - iPhone 4 і 5, Samsung Galaxy S3/S4, Nokia Lumia 920, HTC One, Sony Xperia Z і множина інших. Конструкція екрану таких комунікаторів складніша: екран телефону складається з рідкокристалічного дисплея, передавального зображення тачскрина, і самого скла, що має як захисну, так і декоративну функцію. Модулі екрану у таких девайсів цілісні, компоненти сполучені між собою промисловим способом і, якщо розбилося скло на телефоні такого типу, то екран цілком піддається заміні (це написано навіть в інструкції виробника).Так, раніше замінити скло на телефоні було простіше, оскільки вони мінялися окремо, та і коштували недорого. В принципі, вони й зараз можуть коштувати по-різному – ціна скла залежить від матеріалу, рівня твердості, додаткового покриття, бренду. Проте, з приходом на ринок сучасних смартфонів ситуація з вартістю їх ремонту змінилася.
 

Процедура заміни скла в смартфоні:

  • спершу, модуль дисплея смартфону необхідно розігріти до певної температури - тій, при якій клей, яким скло кріпиться до сенсора, розм'якшиться (робиться це звичайно за допомогою спеціальної станції сепаратора);
  • потім, за допомогою спеціальних інструментів (часто, нікель-гібридна дріт діаметром 0,5 мм), скло акуратно від'єднується від екрану комунікатора;
  • залишки вищезгаданого клею очищаються за допомогою м'якої матерії, скребків, розчинника;
  • потім, нове скло кріпиться на спеціальний «невидимий» клей LOCA (того ж типу, що і заводський).


Ще раз настійно рекомендуємо - навіть якщо вам все гранично зрозуміло з вищепереліченого, не варто міняти скло смартфону в домашніх умовах, не маючи необхідного устаткування і спеціальних інструментів, а також відповідного досвіду!


Чому?

Розпочнемо з того, що навіть для того, щоб рівномірно розігріти поверхню модуля дисплея, треба знати, як це зробити - інакше ви просто перегрієте дисплей і більше ніякого зображення на нім ви не побачите(вищезгадана станція дозволяє точно регулювати температуру). Або ж сам сенсор почне працювати некоректно. Причому, проблема може стати помітною як відразу, так і згодом.

Крім того, легко прибрати "залишки" скла можна лише у тому випадку, коли на нім пара великих тріщин; якщо ж на нім ціла "павутина" - ви з легкістю можете пошкодити сенсор, коли позбавлятиметеся від осколків.

Очистити скло від залишків клею теж не так просто: орудувати скребком треба гранично акуратно - будь-хто подібні "рухи тіла" далеко не найкращий чином відбиваються на стані сенсора.

Врешті-решт, поставити нове скло без "прямих рук" теж скрутно: одна помилка - і через тиждень під нещільно прилеглим склом ви помітите гору пилу.

Та і сам клей, яким скло прикріпляється до дисплея, твердне під впливом ультрафіолету, так що без лампи під рукою - нікуди. На довершення всього, вам знадобиться спеціалізована форма-фіксатор під скло і дисплей - тільки так ви з першого разу доб'єтеся точного попадання.
 

Оперативна допомога "SMART-Service"


Через складність процедури, заміна скла в телефоні в Одесі зв'язана з тим, що клієнтові часто говорять, нібито «замінити скло неможливо» (адже простіше і вигідніше замінити дисплейний модуль цілком). Але в "SMART-Service" проблему заміни скла смартфону розв'яжуть швидко і якісно, оскільки у нас є усе сучасне устаткування і матеріали, величезний досвід і, що важливо, відповідальний підхід! Гарантуємо - якщо репнуло скло на телефоні, ми вам його поміняємо настільки професійно, що ви не відрізните свого комунікатора від нового - самі згадаєте той момент, коли діставали його з коробки.

І не забувайте: дорогий смартфон - це зовсім не означає "дорогий ремонт". Уся процедура(+ -) займе години три, а в центрі "SMART-Service" завжди знайдуться фірмові, оригінальні комплектуючі.

У "SMART-Service" вас чекає наступна професійна допомога:
 

  • заміна скла iPhone 5, 5S, 6, 6 Plus (а також будь-який інший ремонт усієї існуючої техніки Apple);
  • заміна скла на Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6; заміна скла на HTC One(V, X, HTC Desire 500, 600, 601) і інших популярних моделях комунікаторів.