Заміна та ремонт матриці ноутбука

2015-04-29

Матриця екрану ноутбука - РК-дисплей, що є не лише самим уразливим компонентом лептопу, але й одним з найдорожчих. Тому, з екраном ноута треба поводитися украй дбайливо.
 

Причини несправності матриці ноутбука


Є декілька причин несправності матриці лептопа. Найпоширеніша з них - механічне ушкодження матриці. З ким не бувало: закриєте похапки кришку ноута, або вона придавиться стороннім предметом в сумці, потім відкриєте - а там сюрприз - страхітливі тріщини.

Звичайно, винні не завжди ви). Несправність матриці може бути обумовлена виробничим браком: це ті самі легендарні биті пікселі (які, до речі, можна за бажання виявити у момент огляду при купівлі). До речі - на майбутнє: якщо їх кількість перевищує 10 штук, матриця може бути замінена як бракована.

Серед інших поширених причин виходу з ладу матриці варто також згадати часовий знос компонентів і несправність ланцюга живлення.Симптоми


Найтиповіші випадки несправності матриці будь-який користувач зможе визначити самостійно:
 

  • спотворене перенесення (відсутній один з основних кольорів, або квітчастий ореол на об'єктах, спостерігаються кольорові смуги або дрібна сіточка на зображенні) кольорів;
  • відсутність підсвічування матриці (в цьому випадку причиною може служити інвертор матриці, що "полетів", лампа підсвічування, що вийшла з ладу, несправність шлейфу матриці).


Що і як лікується


Існує декілька способів відновлення працездатності матриці лептопу:
 

  • ремонт матриці ноутбука і її складових - ремонт плати управління матриці, ремонт/заміна шлейфу, заміна певних мікросхем і контролера живлення, заміна ламп, заміна інвертора матриці ноутбука і так далі;
  • заміна матриці на нову.Якщо в процесі діагностики з'ясовується, що причина несправності полягає в самій матриці, вона (у більшості випадків) підлягає заміні. Виняток з правил становлять випадки, коли вийшла з ладу лампа підсвічування.
 

Все просто: оберіть кращих!


Якщо вам потрібний професійний ремонт або заміна матриці, чекаємо вас в "SMART-Service". Пропонуючи вам послугу заміни матриці ноутбука в Одесі, ми маємо усю необхідну для його проведення технічну базу - це сучасне устаткування провідних європейських брендів. Природно, наші фахівці є досвідченими майстрами, що блискуче справляються з "найважчими випадками" у своїй практиці.

Ремонт матриці ноутбука, ціна якого сильно завищується деякими сервісними центрами в силу його складності, не є непосильним "челенджем" для наших майстрів. Хоч матриця і є дуже дорогим компонентом ноутбука, навіть її заміна обійдеться вам дешевше за придбання нового комп'ютера. Додайте до цього істотне заощадження часу (наші фахівці працюють досить швидко) і фірмові комплектуючі від виробника з гарантією - і ви зрозумієте, чому наступного разу ви прийдете саме до нас.

Немає такої проблеми, з якою б не впоралися наші майстри:
 

  • ремонт матриці ноутбука;
  • ремонт інвертора підсвічування матриці;
  • ремонт або заміна шлейфу матриці;
  • заміна лампи й так далі


Нагадуємо: ремонт матриці ноутбука своїми руками може значно погіршити ситуацію і негативно вплинути на працездатність інших компонентів ноутбука. Не будуйте ілюзій - звертайтеся до тих, кому довіряєте!