Сенсорний монітор ViewSonic TD2220

2013-08-07

Компанія ViewSonic — визнаний лідер в розробці рідкокристалічних моніторів, плазмових дисплеїв, проекторів і мобільних пристроїв. Не так давно, корпорація представила новий 22-дюймовий монітор з інтегрованими динаміками, сенсорним управлінням і можливістю великого числа підключень.

Зовнішній вигляд і матеріали

Домінуючий матеріал корпусу — міцний пластик високої якості, додатковий — метал: металева окантовка деяких функціональних елементів, підкладка на ніжці й шарнір для нахилу монітора по горизонталі й вертикалі.

Дисплейна частина покрита спеціальним матеріалом для того, щоб не допустити появу подряпин і скупчування бруду і пилу, відбитків пальців на дисплеї. Дуже зручно, якщо враховувати, що монітор має сенсорне управління.

У моніторі використана безгвинтова система кріплення, завдання покладається на міцні пластикові клямки. В процесі поворотів монітора не помічено анінайменший люфт елементів.

ViewSonic TD2220 — монітор корпоративного класу : вугільно-чорний матовий корпус, відсутність строкатих елементів і наклейок, строга елегантна підставка. Єдине, що відразу впадає у вічі — невеликі піктограми білосніжного кольору.

Кнопки облаштовані дуже майстерно, чутливість дисплея — на висоті. На передній панелі розташовані ярлики з підказками по основних можливостях монітора.

Технології

У розробці монітора TD2220 була реалізована технологія High Bandwidth Digital Protection. Це сучасна система захисту інформації від копіювання. Наявність технології на «борту» означає, що монітор сумісний з дисками Blu - ray та ігровими консолями.

Крім того, монітор може працювати в режимі ECO для скорочення енергоспоживання.

Переваги й недоліки

Переваги монітора :

  • гідна комплектація;
  • відмінна якість складання корпусу, простий монтаж в робоче положення;
  • потужні інтегровані динаміки;
  • сенсорне управління: інтуїтивно зрозуміле налаштування, висока чутливість дисплея;
  • просте для освоєння меню.

Є і деякі недоліки:

  • відсутність HDMI- порту;
  • відсутність можливості регулювання монітора по висоті.

За попередніми даними, орієнтовна вартість монітора складе біля $300.