Бюджетний смартфон Acer Liquid Z3 на 2 сімки

2013-08-07

У сфері розробки смартфонів все більше простежується тенденція нестандартного підходу до створення гаджетів. В той час, як багато компаній збільшують розміри дисплеїв пристроїв, інші роблять ставку на підвищену продуктивність. Ми маємо на увазі компанію Acer, що представила вже п'ятий новий смартфон за 2013 рік, Acer Liquid Z3.

Acer Liquid Z3 став прекрасним доповненням лінійки смартфонів бренду, в яку входять Liquid E1, E2, S1 і Z2.

Як заявляє віце-президент підрозділу Acer в Європі, в галузі намічається тенденція створення великих і складних пристроїв. «Проте, ми знаходимо місце і для компактних пристроїв, які б відповідали усім вимогам сучасних користувачів», — заявляє Аллен Бернс.

Опис смартфону Acer Liquid Z3

Acer Liquid Z3 став недорогим і компактним пристроєм з можливістю роботи з двома sim- картами. Комунікатор дійсно невеликий за розміром: діагональ екрану — 3,5 дюйми, дозвіл — WVGA, 800x480 пікселів.

Смартфон працюватиме на базі двоядерного процесора з тактовою частотою ГГц, буде оснащений 4 Гб пам'яті, мати 3-мегапиксельную камеру без спалаху. Також, в смартфоні буду присутнім GPS і Wi - Fi.

Смартфон функціонуватиме на операційній системі Android Jelly Bean версії 4.2. Одна з програмних особливостей смартфону — «Senior Mode» для користувачів літнього віку. Вона дасть можливість максимально просто і швидко діставати доступ до усіх основних функцій гаджета — дзвінки, повідомлення, годинник, радіо і так далі. Також, можна буде збільшувати зображення на екрані.

У комплект з комунікатором йтиме привабливий чохол-фліп, який буде виконаний у білосніжному, чорному, рожевому, бірюзовому і жовтому кольорах. Варіанти забарвлення самого смартфону демократичніші — чорний і білий кольори.

По офіційних заявах, смартфон Acer Liquid Z3 буде доступний у продажу в Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Франції, Італії, Великобританії, Німеччині, Росії та Україні. Попередня вартість смартфону складає 99 євро. Початок продажів намічений на середину серпня. Хочеться сподіватися, що до цього часу компанія Acer уточнить вартість привабливого комунікатора в нашій країні.