Чому iPhone 7 швидко розряджається?

2019-01-03

Попри те, що оновлення програмного забезпечення iOS виходять регулярно, проблема автономності як і раніше турбує багато користувачів айфонів 7. За запевненням виробника, мобільні телефони з дисплеєм 4,7 дюйма програють музику упродовж 40 годин, а моделі plus – до 60 годин. Батарея у смартфонів Apple версії 7 розрахована на 14 годин розмови, у 7plus – на 21 годину. Але власники мобільних телефонів набагато довше тримають їх на зарядці, чим користуються автономно. Через швидку розрядку їм доводиться проводити заміну акумулятора або зовсім купувати новий пристрій. Щоб уникнути цього, звертайтеся до фахівців компанії «SMART-Service». Майстри проведуть повну діагностику і ремонт гаджета.

Причини швидкої розрядки батареї

До головних причин, з яких акумулятор iPhone 7 швидко втрачає заряд, відносяться:

 • активація служб геолокації,
 • автоматичне оновлення додатків,
 • збої в роботі додатків.

Служби геолокації визначають місце розташування користувача. Через них утилітам і додаткам айфону 7 необхідно постійно підтримувати зв'язок з супутником, що помітно знижує рівень заряду. Для усунення несправності користувачеві iPhone 7 треба відключити зайві застосування в меню «Служби геолокації».

Автоматичне оновлення додатків відключається в розділі «Пошта, календарі, адреси». Збій в роботі додатків усувається за допомогою функції «Відновлення iPhone 7», яка включається одночасним натисненням кнопок Power і Home.

Довга зарядка і швидка розрядка

Існує безліч причин, через які акумулятор смартфонів iPhone 7 довго заряджається, а потім швидко витрачає заряд. Ця проблема може виникнути через:

 1. несправність ПЗ,
 2. несправність usb-порту,
 3. підключення неоригінального зарядного пристрою,
 4. наявність забруднень в роз'ємі Lightning,
 5. механічну поломка деталей.

Якщо причина криється в несправній роботі Lightning і usb-порту, то батарея сильно нагрівається. Спершу необхідно прочистити роз'єм і видалити усі забруднення. Якщо є механічні ушкодження, терміново звертайтеся до майстра з ремонту техніки Apple. Якщо разом з акумулятором нагрівається і сама зарядка, потрібно її замінити.

Збій в роботі контролера зарядки

Поломка контролера зарядки – одна з головних причин швидкої втрати заряду айфонів 7. Її провокує падіння, удари або попадання вологи. Цю проблему виявляють за наступними ознаками:

 • постійна вібрація при зарядці;
 • перезавантаження при блокуванні;
 • не повний заряд акумулятора;
 • різка втрата заряду за 1 год.;
 • повільна зарядка (понад 10 годин);
 • підключення зарядки телефону супроводжується виключенням, включенням блокування або режиму очікування.

Якщо знаходячись всю ніч в режимі очікування, батарея айфону 7 повністю сідає, потрібна професійна діагностика. При проведенні ремонту використовується спеціальна викрутка, паяльник і присоски для екрану. Це й інше устаткування є у фахівців центру «SMART-Service».

Що буде, якщо неправильно замінити акумулятор?

Здуття акумулятора – головна ознака повільної зарядки й швидкої розрядки будь-якого мобільного телефону. Її провокує попадання вологи, неправильна зарядка, коротке замикання або механічний удар. При цьому через роздуту батарею навіть дисплей починає місцями випинати. В цьому випадку потрібна допомога майстра з ремонту смартфонів iPhone 7. Якщо заміну АКБ провели неправильно, це призведе до:

 1. ушкодження материнської плати,
 2. деформації корпусу,
 3. несправності дисплея.

Кожна деталь телефонів iPhone 7 тісно пов'язана з іншою, тому будь-який неправильний рух призводить до серйозних наслідків. Щоб уникнути купівлі нового айфону 7, вчасно звертайтеся в сервісний центр «SMART-Service». Досвід інженерів і оригінальне устаткування дозволить нам провести діагностику і ремонт за максимально короткий термін.