Не працює камера на iPhone X - причини і дії

2019-01-05

Смартфон iPhone X був випущений у вересні 2017 року, коли каліфорнійська компанія Apple святкувала своє 10-річчя. Попри те, що у флагмана з'явилася ширококутна фотокамера і телеоб'єктив, вдосконалене програмне забезпечення й інші переваги, багато користувачів досі скаржаться на деякі недоліки. Деякі з них зіткнулися з несправною роботою камери айфон 10. Якщо і вас турбує ця проблема, звертайтеся до фахівців сервісного центру «SMART-Service». Ми проведемо професійну діагностику і допоможемо виявити причину несправності апарату.

Ознаки несправності камери iPhone X

Якщо в апарата айфон 10 не працює камера, це проявляється наступним:

 • довгим запуском додатка;
 • відсутністю реакції спалаху при включеному ліхтарику;
 • відсутністю реакції ліхтарика на включення і виключення;
 • появою чорного екрану при включенні камери;
 • періодичним зависанням камери;
 • збоєм в роботі режиму мерехтіння;
 • некоректним перенесенням кольорів;
 • спотворенням фокусу;
 • відсутністю різкості на зображеннях.

Поява будь-якого з цих ознак вказує на збій модуля камери. Проте діагностувати проблему може тільки майстер з ремонту айфонів 10. Його послуги доступні в сервісному центрі «SMART-Service». При проведенні діагностики iPhone X наші інженери використовують високоточне європейське устаткування. Це допомагає їм вчасно виявити й усунути причину несправності.

Причини несправності

Відмову в роботі фотокамери й фотоапарата iPhone X викликають програмні та апаратні збої. Він виникає, якщо користувач:

 1. встановив некоректне оновлення;
 2. встановив піратський (неліцензійний) додаток;
 3. встановив додатки, заражені вірусом;
 4. впустив або стукнув телефон;
 5. впустив або пролив на телефон воду.

Несправності, викликані програмним збоєм, усунути набагато легше. Програмні несправності вирішуються самостійно, а апаратні – тільки майстром. Перед цим він проводить ретельну діагностику. При необхідності пошкоджені елементи міняються на нові. Інженери сервісного центру «SMART-Service» при цьому використовують оригінальні комплектуючі й аксесуари техніки Apple.

Як самостійно усунути неполадку?

Насамперед перевірте, чи працює ліхтарик. Якщо він працює справно, швидше за все, причина несправності криється в ПЗ, яке вимагає оновлення. Для цього виконаєте наступні дії:

 • зайдіть в меню «Налаштування»;
 • знайдіть вкладку «Основні»;
 • натисніть на вкладку «Вимкнути».

Відключити пристрій можна також одночасним натисненням на кнопку «Power» і качельку гучності. Щоб примусово перезавантажити iPhone X, одночасно натисніть на кнопку «Power», качельку гучність «+» і «-».

Якщо після перезавантаження ситуація не змінилася, відновіть програмні дані. Для цього знадобиться оновлення ПЗ до iOS 11. В деяких випадках фотокамера перестає працювати через збої в попередньому оновленні ПЗ.

Механічні ушкодження

Якщо відмова камери викликана механічним ушкодженням, усувати несправність апарату безглуздо. Збій виникає у тому випадку, якщо пошкоджена материнська плата, шлейфи або контролери. Навіть розкривати пристрій в цьому випадку небезпечно. Відсутність спеціальних інструментів і досвіду призведе до серйозніших проблем, із-за яких дорогий iPhone X просто перетвориться на цеглину.

При ремонті материнської плати, контролерів, шлейфів і інших деталей iPhone X інженери сервісного центру «SMART-Service» користуються мультиметром, мікроскопом, монтажним феном, пластиковою лопаткою, спеціальними вимірювальними приладами й викрутками. Ми використовуємо високоточне устаткування й оригінальні запчастини, які дозволяють вчасно виявити та усунути проблему. Щоб записатися на діагностику камери пристрою iPhone X, зателефонуйте за вказаними номерами або замовте «Зворотний дзвінок».