Не працює Home iPhone 8

2019-01-08

Попри те, що iPhone 8 вийшов всього рік тому, багато користувачів вже встигли зіткнутися з деякими недоліками. Найчастіше вони скаржаться на несправність кнопки Home. У сучасних моделях телефонів Apple вона виготовляється зі скла, тому її несправність може викликати будь-яка механічна дія. Якщо програмні збої в роботі клавіші усуваються за допомогою налаштувань, апаратними несправностями повинен займатися майстер з ремонту iPhone 8. Скористатися його послугами можна в сервісному центрі «SMART-Service».

Головні причини несправності

До головних причин, через які перестає працювати кнопка Home на смартфонах Айфон 8, відносяться:

 • механічні ушкодження,
 • програмний збій,
 • попадання вологи,
 • установка піратського ПЗ.

Головною причиною несправності пристрою є системний збій. Через це Айфон 8 повільніше працює і довго загружається. Зате в цьому випадку на ремонт і налаштування йде менше часу і грошей.

Як відкалібрувати телефон?

Існує декілька способів реанімації кнопки Home на iPhone 8. Серед них калібрування, коригування положення usb-конектору і хімічне очищення. Перш ніж чистити клавішу і підключати до неї кабель, спробуйте відкалібрувати її. Щоб провести калібрування, виконайте наступні дії:

 1. Включіть будь-який додаток на телефоні, наприклад, Калькулятор або Календар.
 2. Натисніть на клавішу Живлення й утримуйте її до тих пір, поки на екрані не висвітиться вікно для виключення.
 3. Відпустіть клавішу Живлення.
 4. Натисніть на кнопку Home й утримуйте її до тих пір, поки вікно для виключення не зникне з екрану.

Якщо несправність була викликана саме збоєм в ПЗ, ці декілька простих рухів допоможуть її усунути. Через 10 секунд після маніпуляції система відкалібрує клавішу, і проблема буде вирішена.

Коригування конектору на iPhone 8

Щоб змінити положення конектору, виконаєте наступні дії:

 1. Підключіть до пристрою usb-кабель із заводської комплектації.
 2. Натисніть на штекер в місці його входу в порт.
 3. Одночасно утримуйте клавішу Home.
 4. Відключіть кабель.

Після цього перевірте, чи стала працювати кнопка. Якщо несправність не усунена, скористайтеся хімічним способом.

Хімічний спосіб усунення несправності

Цей метод застосовний у тому випадку, якщо в корпус телефону потрапила рідина, частинки пилу або бруду. Для очищення деталі смартфону майстри користуються ізопропіловим спиртом або WD-40. Чистити її можна і в домашніх умовах. Для цього виконаєте наступні дії:

 • нанесіть декілька крапель засобу на кнопку Home;
 • дочекайтеся, щоб хімікат проник всередину;
 • після того, як спирт випарується, перевірте працездатність кнопки.

Простежте за тим, щоб спирт не потрапив на екран. Неакуратне поводження з хімікатом призводить до поломки внутрішніх деталей смартфону, що викликає серйозніші проблеми й збільшує вартість ремонту.

Усунення несправності за допомогою віртуальної кнопки

Вищеперелічені методи використовуються для визначення і ліквідації джерела проблеми. Якщо збій викликала фізична дія, усунути його можна за допомогою віртуальної кнопки, яка виводиться на екран iPhone 8. Для цього:

 1. Відкрийте меню «Налаштування».
 2. Знайдіть розділ Assistive Touch.
 3. Активуйте усі наявні функції.

Відразу після цього ви помітите на екрані нову іконку зі спеціальним меню. Вона дозволить вам управляти iPhone 8 без клавіші Home. Спосіб застосовний при будь-якій несправності телефону.

Ремонт і заміна кнопки Home

Якщо ви хочете зберегти функціональність телефону iPhone 8, але жоден з вищезгаданих методів вам не допоміг, звертайтеся до майстрів сервісного центру «SMART-Service». Ми допоможемо:

 • виявити причину несправності деталі,
 • усунути наслідки попадання вологи,
 • усунути апаратну і системну несправність,
 • провести заміну несправної деталі.

Майстри використовують високоточне діагностичне устаткування, оригінальні запчастини й аксесуари техніки Apple. Це дозволяє їм швидко виявляти причину несправності й усувати її, зберігаючи функціональність пристрою. Отримайте консультацію, зателефонувавши за вказаними номерах або замовивши «Зворотний дзвінок».