ERSA Vario: новий флагман піднімає вітрила

2013-09-03

Компанія ERSA GmbH йде тільки вперед і робить паяльно- ремонтні станції вищого класу. Нова серія Vario є новим класом модульного устаткування. У комплекті станції Vario йде термофен і комбінація устаткування для контактної пайки і/або демонтажу. Модулі нових станцій Vario, що управляють, також сумісні з більшістю інструментів від попередніх станцій i - CON1 і i - CON2, які не втратили свого поширення і привабливості. Таким чином, споживачеві доступний увесь арсенал інструментів ERSA з широким спектром паяльних жал і демонтажних насадок.

Флагман цієї серії це 4-канальна паяльно-ремонтна станція Vario - 4, яка поставляється з мініатюрним універсальним паяльником i - Tool(пікова потужність 150 Вт), мініатюрним термофеном Air - S(200 Вт), мініатюрним потужним термопінцетом ChipTool - Vario(240 Вт) і потужним, але не мініатюрним вакуумним термовідсосу X - Tool(120 Вт). Компресор в корпусі станції створює короткочасний і потужний вакуумний імпульс (0,7 барів), так що бризки припою не устигають охолодитися і застрягти в демонтажному наконечнику на шляху до картріджа-збірки, розміщеної в руків'ї X, - Tool. Вакуумний компресор є частиною уніфікованого блоку управління Vario - 4 незалежно від комплектності постачання інструментів. Він також вбудований в одну з двоканальних моделей Vario - 2. Усі моделі Vario оснащені мало галасливими (44 дБ) помпами, що нагнітають повітря в термофен з продуктивністю від 2 до 20 л/хв.: цифрове значення в реальному часі відображається на екрані станції. Інструменти мають антистатичне виконання. Температурний діапазон паяльника, термопінцета і термовідсосу — +150…450 °C, термофена — +50…550 °C.

Загальні проблеми високотехнологічних виробів, будь то смартфон, фотоапарат або паяльна станція, — це виправлення помилок програмного забезпечення і бажання постійного удосконалення. Для станцій Vario вони мають рішення: оновлення програм мікроконтролерів робиться автоматично при установці карти мікроSD в слот. Файл програмного забезпечення необхідно заздалегідь записати на карту, маючи доступ з комп'ютера в сервісний розділ офіційного сайту www.ersa.com

За допомогою таких технологій і нововведень, які має компанія ERSA, ремонт будь-яких електронних пристроїв (ремонт мобільних телефонівремонт цифрових фотоапаратівремонт ноутбуків чи ремонт електронних книг) стає усе зручніше і якісніше.