Пошкоджено і не працює екран IPhone X

2019-03-21

Багато користувачів час від часу стикаються з проблемами дисплея IPhone X. Якщо така ситуація сталася, не варто переживати й вмить бігти до “знайомих-майстрів”. Спершу слід визначити причину виходу з ладу екрану. Може, подібну несправність можна дуже легко усунути.

Причини ушкоджень роботи екрану на IPhone X

Ушкодження, пов'язані з роботою екрану, виражаються цілою низкою різних симптомів, розуміння яких допоможе розібратися з причинами несправностей або навіть попередити появу несправностей. Серед типових дефектів дисплея iPhone X слід виділити такі:

 • механічні ушкодження (екран покритий тріщинами або розбитий внаслідок падіння або неакуратного поводження);
 • попадання всередину гаджета великої кількості вологи;
 • несправність підсвічування;
 • дефект матриці;
 • несправність акумуляторної батареї;
 • обрив шлейфу дисплея або акумулятора;
 • збої в програмному забезпеченні смартфону.

Якщо телефон впав у воду або його екран розбитий, то допомогти відновити нормальне функціонування техніки може проста заміна пошкодженої деталі на нову. Необхідні для ремонту елементи можна придбати в спеціалізованих магазинах. У інших ситуаціях причиною несправностей можуть бути проблеми в роботі операційної системи гаджета. Попри це, проблему можна усунути, не прибігаючи до сторонньої допомоги.

Способи розв'язання проблеми

Якщо в IPhone X дисплей перестав функціонувати через несправності в операційній системі, то для відновлення штатної роботи екрану смартфону, у більшості випадків досить звичайного перезавантаження ОС гаджета. Якщо така процедура не призводить до відновлення не допомогла, можна удатися до радикальніших дій. Для цього необхідно по черзі виконати наступні кроки:

 1. Запустіть на комп'ютері додаток iTunes і підключіть до нього смартфон, використовуючи USB- кабель.
 2. Відключіть гаджет.
 3. Натисніть на кнопку «Power», яка знаходиться на правій бічній панелі смартфону, і утримуйте її впродовж 3 секунд.
 4. Далі натисніть на кнопку зменшення гучності разом з кнопкою живлення телефону. Утримуйте їх разом в такому положенні упродовж 10 секунд, до моменту появи знаку підключеного штекера Lightning і логотипу iTunes.
 5. На екрані комп'ютера з'явиться повідомлення про те, що смартфон знаходиться в режимі відновлення. Натисніть на пункт «Відновити» і почекайте закінчення роботи програми відновлення.

У ситуаціях, коли екран IPhone X дійсно вийшов з ладу унаслідок збоїв у функціонуванні програмного забезпечення, цей метод відновлення допомагає стовідсотково.

Рекомендації з експлуатації екрану IPhone X

Власникам смартфонів IPhone X повинно бути відомо, що екрани таких моделей можуть призупиняти свою роботу в умовах низьких температурних показників. Також призупинення функціонування дисплейного модуля може бути викликане різкими коливаннями в температурі. Як приклад можна привести ситуацію, коли власник девайса виходить із занадто теплого приміщення на мороз і не може включити свій телефон. Зазвичай девайс відновлює свою роботу через декілька хвилин, коли пристосується до температурних умов, що різко змінилися.

Несправність в роботі дисплея — найбільш поширений привід для відвідування ремонтної майстерні. Тому з якої б причини не зламався екран IPhone X, користувачам рекомендується звернутися в сервісний центр, де працюють кваліфіковані фахівці, які зможуть точно діагностувати проблему і знайти оптимальне рішення ліквідовувати несправність.