Джейлбрейк iOS 7 для iPhone і iPad

2013-09-27

Після виходу нової iOS 7 відразу з'явилося питання, відповідь на який хочуть упізнати багато: коли ж з'явиться джейлбрейк найновішої версії ОС для iPhone та iPad? Це досить складне питання, і щоб знайти відповідь треба враховувати набагато більше змінних, ніж вам може відразу здатися. Якщо у вас старий iPhone 4, то «прив'язаний» джейлбрейк для нього вже існує (але не дозволяє встановити Cydia). Якщо Ваш апарат свіжіший(iPhone 4S, 5, 5S, iPad або iPad Mini), Ви, швидше за все, чекатимете дуже довго, щоб піти від "укладення".

Багато людей, форумів і сайтів повідомляють, що у них є зламана iOS 7, досі усі вони були підробками або шахраями. Як тільки останню версію ОС від Apple «зламають» для iPhone та iPad, ми сповістимо Вас. Донині не варто переходити по дивних посиланнях, які обіцяють джейлбрейк для Вашого пристрою, тому що його там немає. Існує джейлбрейк для iPhone 4 під назвою OpenSn0w, але він прив'язаний, і в нім неможлива інсталяція Cydia.

Відбувається постійна битва між Apple і хакерами. З кожною новою версією IOS і устаткуванням усередині i- девайсів Apple покращує їх захист від різних зломщиків. Крім того, навіть якщо зломщики знайдуть серйозний експлойт, Apple можуть легко залатати діри, просто випустивши нову версію ОС – так сталося з джейлбрейком від Evasi0n і Redsn0w на iOS 6.1.3. 

Одним словом, що немає джейлбрейка для пристроїв під управлінням iOS 6.1.4(останній версії IOS 6) або iOS 7, і немає його для будь-якого пристрою з A5, A6, або A7 SoC і програмного забезпечення iOS пізніше за версію 6.1.2. З'являлися деякі тимчасові та прив'язані джейлбрейки, але непогано відчувається, що Apple перемагають над хакерами. Проте, хакерські групи як, наприклад, Evad3rs(творці Evasi0n) вийшли на зв'язок в Twitter і на публічних форумах із заявою, що джейлбрейк для iOS 7 розробляється. Проте у відмінності від iOS 6, яку зламали в день релізу, до його виходу може пройти як мінімум декілька місяців. «Джейлбрейк для iOS 7 5s 5c вийде приблизно через півроку», - сказав 4s pois0n, хакер продукції Apple. Швидше за все, якщо Ви є власником iPhone 5, 5S, або 5С, Ви місяцями чекатимете злому IOS 7. Якщо у вас є iPhone 5, Ваш єдиний реальний вихід – відкотити ОС до прошивки 6.1.2 і встановити творіння Evasi0n або Redsn0w. Буде дивно, якщо коли-небудь з'явиться неприв'язаний джейлбрейк iOS 7 для власників iPhone 5S або 5C. Сумно, але якщо Вам дійсно потрібний джейлбрейк для iOS 7, кращим рішенням стане узяти в руки iPhone 4 трирічних давності.