Новий Apple iPhone буде з 5-дюмовий екраном!

2013-11-04

Великий японський блог Macotakara повідомляє, що компанія Apple вже визначила розмір і діагональ дисплея наступного смартфону. Незабаром настане момент коли новий флагман Apple по цьому параметру порівняється з кращими Android- девайсами. Apple iPhone 6 буде оснащений 5-дюймовим екраном з дозволом 1920 х 1080 пікселів(щільність 440 ppi). Але при цьому він цілком зручно лежатиме в одній руці — внаслідок своєї форми й ультратонких рамок цей девайс стане «найзручнішим планшетофоном у світі».

Хочемо зазначити, що виробником матриць для нового смартфону Apple стане LG Display. Дисплеї стануть ще тонші й тим самим ремонт мобільних телефонів і смартфонів ускладниться через складності розбирання й облаштування апарату.

Але, іншої інформації японське видання не дає, за винятком дати релізу апарату — у вересні наступного року. Але це і так зрозуміло, враховуючи час анонсу iPhone в цьому і минулому роках. Зараз поточне покоління флагманів — iPhone 5s з новим 64-бітовим процесором, просунутою 8-мегапиксельной камерою і сканером відбитків пальців — було анонсовано 10 вересня. 20 вересня був старт продажів в країнах «першої хвилі», і через місяць з невеликим — і в Росії.

За даними Hi-Tech.Mail.Ru, за перший вікенд офіційних продажів в Росії було реалізовано всього 15 000 нових iPhone.