Чищення ноутбука від пилу

2014-01-24

Якщо у Вас став грітися ноутбук, вимикатися, "гальмувати", почав шуміти кулер - те треба провести чищення ноутбука від пилу і бруду.

Чистку ноутбука треба робити бажано кожні півроку або максимум раз на рік. Зневага цим може негативно відбитися на Вашому ноутбуку, оскільки з кожним місяцем система охолодження забивається все більше і більше, термопаста і терморезинки засихають і перестають виконувати свої функції. А тим самим кулеру доводиться працювати в посиленому режимі, щоб дотримуватися нормальної робочої температури лептопа.

Відбувається це із за самого повітря, яке втягує вентилятор для охолодження радіатора. Кулер всмоктує повітря і від пилу поступово забивається радіатор охолодження тим самим відбувається засмічення (коксування) в стільниках. Надалі повітря замість того щоб виганятися вентилятором, із за забитого радіатора далі ганяється по кругу і не дає охолодитися, а навпаки перегріває систему охолодження. Чим більше пилу в приміщенні, тим частіше треба чистити систему охолодження.Робота ноутбука із забрудненою системою охолодження веде до перегрівання північного моста, процесора і відеокарти. І єдиний шлях розв'язання проблеми це заміна чіпа, що коштує в 5 разів дорожче, ніж просто чищення.

Ознаки забрудненої системи охолодження :
 

  • ноутбук швидко нагрівається
  • сильно шумить вентилятор, 
  • майже не виходить повітря з решітки охолодження,  
  • корпус ноутбука сильно гарячий. 


Ноутбук дуже складний пристрій і не кожен зможе його розібрати й почистити, щоб не зашкодити. Тому ми не радимо намагатися самостійно чистити адже є вірогідність(як показує досвід), що звичайне чищення виллється в дорогий ремонт ноутбука. Наш сервіс має усе необхідне для чищення і профілактики ноутбуків в Одесі й дає гарантію на свою роботу. Здавши технікові нашим майстрам Ви можете бути упевнені, що їм займаються професіонали своєї справи та уся робота буде зроблена акуратно і грамотно.

У чищення ноутбука входить:
 

  • повне розбирання пристрою
  • чищення від пилу і бруду, 
  • мастило кулера, 
  • заміна термопасти й термогумок,
  • складання. 
Фахівці сервісного центру "SMART-Service" виконують чищення ноутбуків в Одесі швидко і якісно. Приходьте і не давайте перегріватися Вашим лептопам!