Як розібрати Samsung Galaxy S4 i9500

2014-01-28

Для розбирання телефону спочатку треба вимкнути апарат. Потім знімаємо кришку акумулятора, сам акумулятор, сімкарту і карту пам'яті microSD. Спершу треба зняти задню нижню накладку. Вона кріпиться на 4 гвинтах. Відкручуємо їх і тонким пластиковим предметом відщіпаємо і від'єднуємо. На цій накладці знаходиться поліфонічний динамік (бузер) і антенний модуль.Задня панель кріпиться теж на 4 гвинтах. Відкручуємо їх і також за допомогою пластикового предмета знімаємо задню панель. У ній набагато більше вбудовано чим в нижній накладці - ще один антенний модуль, WI-Fi/Bluetooth антена і звуковод мікрофону.Системний роз'єм йде на платі зі шлейфом разом з мікрофоном і іншими компонентами. Для того, щоб зняти плату треба від'єднати роз'єм шлейфу і коаксіальний кабель.

У оригіналі, щоб замінити роз'єм живлення Samsung Galaxy S4 i9500 в Одесі необхідно міняти усю плату у зборі зі шлейфом. У нашому сервісному центрі "SMART-Service" міняється тільки сам роз'єм живлення - старий випаюється, а новий упаюється, що набагато зменшує вартість ремонту.

Роз'їм карти пам'яті й сім-карти йде також на шлейфі. Необхідно від'єднати роз'єм шлейфу і відклеїти модуль від системної плати. Якщо в телефоні не визначається сімка або карта пам'яті microSD, то дуже просто модульний міняється увесь шлейф.Далі знімається захисна накладка зліва від основної камери, відщіпає роз'єм шлейф гарнітури, дисплея і сенсора і нижнього блоку.Щоб зняти системну плату необхідно від'єднати коаксіальний кабель і викрутити єдиний чорний гвинт. Тепер плата легко виймається і ззаду залишилася прикріплена на шлейфі основна камера.Від'єднати дисплейний модуль від передньої рамки дуже складно і ми не радимо це робити оскільки можна пошкодити дисплей і сенсорне скло. Це робиться досвідченими майстрами при дотриманні спеціальних умов.

Пам'ятайте, що найкраще залишити будь-які операції з телефоном професіоналам. Наш сервіс робить ремонт мобільних телефонів в Одесі на вищому рівні.