Відмінності поколінь iPad

2014-03-30

iPad 1G

Дизайн першого iPad був набагато грубіший за своїх "братів". Корпус не такий обтічний. Відрізнити версії легко по лотку SIM- карти.


iPad 2

iPad 2 відрізнити від iPad 1 можна по товщині, по дизайну. Тепер динамік знаходиться ззаду. Існує друга версія iPad 2(iPad 2 Rev A) - вона з'явилася на ринку весною 2012 року. Коштує трохи інший процесор Apple A5 і важче здійснюється джейлбрейк. Зовні неможливо їх відрізнити. Необхідно підключити до комп'ютера і через спеціальні програми типу redsnow визначити версію. "iPad2,1" - перша версія WI - FI моделі iPad 2, а "iPad2,4" - нова.iPad 3 (The new iPad)

iPad 3 чи його брендова назва "The new iPad" відрізняється від iPad 2 тільки по модельному номеру, який написаний на задній кришці планшета.iPad mini 1G

iPad mini відразу можна відрізнити від інших розміром. Усі клавіші в нім виготовлені з металу, а не з пластика. Він йде не з Retina дисплеєм.iPad 4 (iPad with Retina display)

iPad 4 це трохи інша версія iPad 3. На ринку з'явилася через 7 місяців після попередника iPad 3. Зовні відрізняється тільки новим роз'ємом під назвою Lightning(блискавка). Основні відмінності це внутрішня начинка.iPad mini 2G (iPad mini with Retina display)

iPad mini 2G нічим не відрізняється від iPad mini 1G якщо його не включати. Але коли Ви включите, то відразу помітите різницю. Retina дисплей, який має щільність точок 326 пікс/дюйм, відразу дивує своєю соковитістю і красою зображення.iPad Air

iPad Air планшет 5 поколінь зі зміною дизайну. Зовні як збільшений iPad mini. Став тонший, рамка по кругу дисплея менша, внизу встановлені стерео-динаміки.