Ремонт перегріву XBOX360

2014-05-30

Цей вид ремонту один з найскладніших в ігровій приставці. Багато користувачів надивившись роликів з Youtube намагаються самостійно зробити "домашній ремонт". Велика частина таких "ремонтів" приводять консоль в ще гірший стан. Самостійне пожвавлення приставки до життя шляхом прогрівання домашнім або будівельним феном, підкладкою мідних пластин під радіатор охолодження і заміни термопасти подовжує їй термін служби ненадовго.
 


Застосовуючи ради на форумах і на відео в інтернеті звичайний користувач не розуміє справжньої причини перегрівання відеочіпа.

З 2003 року було заведено перейти на безсвинцевий припій для виробництва електроніки й компонентів. Хоч і у припоїв, що містять свинець температура плавлення 183˚C, а у без свинцевих 217˚C - останні набагато більше бояться механічних ушкоджень. Т.е. причина перегрівання це поганий контакт між платою і самою мікросхемою. Для усунення проблеми необхідно відновити колишнє з'єднання плати з чіпом. Багато хто для цього за допомогою будівельного фену розігріває плату зі зворотного боку або сам чіп до страшних температур близько 400˚C.

Після таких дослідів над платою, із за локального нагріву плата деформується і стає непридатною для подальшого відновлення.

Якщо ж після виникнення проблем з консоллю віднести її в хороший сервіс в руки професіоналам, то шанси відновити великі. Спершу необхідно за допомогою нижнього підігрівання рівномірно розігріти до необхідної температури усю плату, щоб уникнути вигинів. Далі інфрачервоною паяльною станцією зняти мікросхему, перекотити її(тобто створити на ній нові контакти - ребол), і назад посадити на місце. Досить часто такий спосіб подовжує надовго життя чіпу.Далі знімається стара перегріта термопаста за допомогою пластикового шпателя, щоб не пошкодити радіатор. Коли все видалено - наноситься нова термопаста на радіатор і збирається для подальшої перевірки й тестування.Наш сервіс здійснює ремонт ігрових приставок в Одесі (XBOX 360, PS1/PS2/PS3/PS4, PS VITA, PSP, NINTENDO) і усуває будь-які помилки XBOX360 - E73, E74, 0102, 0020 та ін.