Дещо про перегрів PlayStation

2014-06-28

Коли виходить з ладу необхідна техніка - це горе. Але якщо стала несправно працювати улюблена приставка - це подвійне горе! Покрайній мірі для тих, хто обожнює "іграшки". Таким - навіть смартфон, що зламався не бачиться настільки глобальною проблемою! Чи сталося це з вашої вини - або ж в силу тривалої експлуатації - це вирішувати фахівцям. А поки що, вони нададуть вам деяку інформацію, що стосується перегрівання Playstation 3. Зверніть увагу, абсолютно безкоштовно!
 

Симптоми й можливі причини


Перегріванню. в основному, схильні моделі Playstation 60 GB і більше, хоча власникам інших моделей теж розслаблятися не варто. І, як на зло, відбувається це частенько після 1-1,5 років після придбання - у той момент, коли збігає термін гарантійного обслуговування.Поява жовтого "вогню смерті" відбувається абсолютно несподівано: приставка працює, потім раптом видає пронизливий писк, зелений вогник змінюється жовтим (приготуйтеся) - і ось, "заблимав червоний"... Це завжди несподівано, і ніхто ніколи до цього не готовий.

При появі жовтого або червоного "вогника смерті", не варто виключати перегрівання ігрової приставки. Він може статися в результаті засмічення девайса, через що і не включається Sony PlayStation 3. Якщо причина в цьому, проблему можна розв'язати тільки за допомогою розбирання пристрою, чищення(у тому числі та кулерів), його мастила. Існують "рукаті" користувачі. які можуть здійснити подібне чаклунство самостійно. Якщо ви таким не є - краще довірте діагностику і чищення Playstation 3 професіоналам SMART-Service.

У разі перегрівання Sony Playstation 3 може статися порушення заводської пайки між материнською платою і процесором. Частіше, звичайно, це трапляється на Xbox 360, але і Playstation 3 - не виключення. Тут вже ви самі нічим справі не допоможете - знадобиться реболінг пристрої. Простими словами - треба буде перепаяти центральний і відеопроцесор приставки.

Іноді, такі маніпуляції не допомагають привести до тями Playstation. Причина - нерівна "материнка", яка не дає можливості коректно встановити й припаяти процесор. Подібні деформації материнських плат можуть мати місце з багатьох причин: одна з них - нефаховий ремонт техніки(тому ми завжди запевняємо клієнтів: будь-які спроби "пограти в доктори" тільки ускладнюють завдання фахівця, а то і приставку згублять!).

Є й інша причина - різкі перепади температури (наприклад - перегрівши з подальшим різким охолодженням). Як ні сумно, але в цьому випадку вам допоможе тільки заміна материнки. Але нехай засмучуються ті одиниці, які про нас не знають : ми зможемо без зволікання здійснити подібний ремонт ігрової приставки, використовуючи тільки оригінальні комплектуючі.

Хороші новини у нас є не лише для геймерів: ремонт цифрових фотоапаратів, планшетів, ноутбуків, GPS- навігаторів. електронних книг, MP3- плеєрів в Одесі.