Деякі дані про iPhone 6

2014-07-03

Презентація новинки від Apple повинна відбутися вже дуже скоро, а поки що, у всесвітній мережі вже з'явилися перші, хай і неофіційні зображення нового смартфону.

Ці зображення підтверджують, що Apple збирається випускати дві версії знаменитого смартфону, оснащені дисплеями діагоналлю 4,7 і 5,5". Є припущення, що перший варіант з'явиться на вітринах магазинів зовсім скоро, другий - небагатьом пізніше.За тими даними, які вже можна мати в розпорядженні, обоє девайса будуть оснащені вдосконаленою камерою, включаючи та серйозні нововведення в програмному забезпеченні. Можливо, це будуть спеціальні сервіси для оптимального використання 64-бітового процесора, дактилоскопічного сенсора Touch ID. Також, це можуть бути нові засоби безпеки й здійснення платежів.
 

Дизайн


Перші креслення нового iPhone викликали у багатьох недовіра і нерозуміння - але так буває часто. У міру появи зображень макетів високої якості все стає на свої місця, і на момент офіційної презентації пристрою, упевнені, що довгі ряди прихильників легендарного смартфону неодмінно вишикуються у магазинів.За даними, доступними на багатьох тематичних порталах, фінальний варіант смартфону матиме інакший вигляд, ніж на перших фотографіях. Наприклад, конструкція задньої панелі буде сильно змінена. Сегменти у верхній і нижній частинах пристрою відсутні: на макетах їх наносили спеціальною фарбою для позначення місць розташування антен безпровідного зв'язку.

Модуль дисплея буде також видозмінений. Грані модуля не будуть "обрізані" так, як на нинішніх моделях iPhone. Замість цього, захисне скло плавно закруглятиметься по своїх краях, утворюючи форму, як на задній панелі девайса.

Корпус смартфону буде не лише збільшений, але і стане найтоншим в історії існуючих моделей iPhone. Але тут є одне непогодження: настільки тонкий корпус може стати причиною дефіциту продажів нового iPhone.

По наявних на сьогодні даним, товщина корпусу девайса наблизиться до iPod Touch і складе приблизно 6 мм Додаткових компонентів в корпусі смартфону, проте, менше не стане.У новому iPhone 6 використовується тільки одна плівка підвищення яскравості - для зменшення товщини дисплея. Поточна модель, до речі, має їх дві. Такі компанії, як Radiant і OMRON займатимуться виробництвом цієї одиничної плівки : проте, є побоювання, що подібне виробництво може викликати на перших порах нестачу цього елементу.

Згідно з іншими даними, екран нового iPhone використовуватиме in - cell технологію, а постачальниками екранів стануть Japan Display, LG і Sharp. Останні настільки розраховують на замовлення дисплеїв, що вже виділили величезний завод для їх виробництва.

Ремонт техніки Apple займає особливе місце в діяльності нашого сервісного центру - продукція досить дорога, і її діагностика і ремонт вимагають певних знань, точного, сучасного устаткування і значного досвіду. На щастя, усе це є у наших фахівців!