Новинка - бездзеркальний фотоапарат Olympus OM-D E-M10

2014-07-07

Знаменита японська компанія Olympus виношує плани з випуску новенької моделі бездзеркального фотоапарата OM-D E-M10 з обмеженої серії.

Нова модель фотоапарата вже була оцінена премією TIPA "Краща компактна системна камера 2014" за наступні переваги:

  • привабливий корпус з металу;
  • компактні розміри;
  • першокласна якість отримуваних зображень.


Окремої згадки заслуговує унікальна якість обробки новинки, що викликає приємні тактильні відчуття.Новинка грає значиму роль в піднятті естетики фотоапаратів Olympus на новий якісний рівень. Своєю зовнішністю, ремінь фотоапарата дуже нагадує ремінці наручного годинника преміум-рівня.Фотоапарат буде виконаний у двох основних колірних рішеннях - вугільно-чорному і життєрадісному помаранчевому. Модель неодмінно припаде до душі усім фотографам, які цінують в техніці не лише наповнення, але і якісне виконання!

Список опцій фотоапарата дає можливість повністю насолодитися творчим процесом завдяки таким можливостям, як підключення до мобільного телефону(у фотоапарат інтегрований модуль Wi-Fi). Додаткові можливості забезпечують додаток Olympus Share й об'єктив у формі "млинчика".Новий бездзеркальний фотоапарат з системою Micro Four Thirds був представлений громадськості в січні 2014 року. У нім задіяний сучасний датчик зображення Live MOS (розширення - 16 Мп). Камера працює під управлінням процесора True Pic VII, оснащується стабілізатором картинки, 3-х дюймовим екраном (дозвіл - 1,44 млн точок), що нахиляє, і спалахом. При своїх розмірах (119 x 82 x 46 мм), нова фотокамера важить всього 400 грамів.

У списку плюсів новинки варто також зазначити добротність складання, матеріал корпусу з магнієвого сплаву, що захищає від попадання пилу і вологи всередину пристрою. Цікава конструкція блокування основного диска з фіксацією різних положень, що допускає суцільне обертання.

Також, фотоапарат відрізняється вдалою конструкцією Zoom- об'єктиву - з електронним і ручним приводом. Оригінальна функція оперативного складання колажів дасть вам можливість об'єднувати фотографії за певним шаблоном. Збережена зручність хвата фотоапарата однією рукою.
 

Повний список особливостей:

  • компактність і легкість;
  • чудова текстура поверхні корпусу;
  • ексклюзивний ремінь, що поєднується з кольором корпусу;
  • великий сенсорний дисплей з високим розділенням;
  • супертонкий об'єктив із зумом;
  • інтегрований Wi-Fi модуль, додаток Olympus Share, що дозволяє управляти камерою дистанційно;
  • спеціальні художні фільтри, що дозволяють додавати оригінальні ефекти у фотоматеріали.


Якщо вам необхідно настроїти ваш фотоапарат, замінити дисплей, почистити матрицю і здійснити будь-кого інші роботи з ремонту фотоапарата - ми чекаємо нас в сервісному центрі "SMART-Service". Ми гарантуємо сучасну технічну оснащеність центру й істинно європейський підхід в обслуговуванні. Жоден клієнт не піде від нас невдоволеним результатом!