Поширені несправності моніторів

2014-07-10

Можна довго сперечатися про те, який з компонентів комп'ютера - найважливіший, але коли у вас перестав працювати монітор - комп'ютер стає даремним. Від якості монітора залежить і комфорт в роботі, і зір.

C монітором, як і в плані ремонту будь-якого елементу комп'ютера слід відразу ж звертатися в сервісний центр: спроби власноручно усунути несправність рідко призводять до чогось хорошого. Тут потрібні й певні знання, і досвід, і спеціальне устаткування. Заощадьте свій час і сили - звертайтеся до фахівців!Ми проведемо якісний і швидкий ремонт моніторів усіх існуючих типів - LCD, LED і плазма. Ми упевнені у своїх силах, а наші клієнти, довіряючи нам техніку - у відмінному результаті.
 

Причини поломок моніторів


Таких причин досить багато, але хотілося б виділити декілька - найпоширеніших:

  • неправильне транспортування, установка;
  • некоректна експлуатація монітора;
  • провина користувача;
  • вихід з ладу внутрішніх компонентів.

Причини ці частенько перетинаються. Розглянемо їх окремо:
 

  1. Найчастіше, монітор може постраждати при перевезенні - будь-який, незначний удар може нанести серйозних шкода внутрішнім деталям, привести до порушення контактів. Некоректна установка також може також вивести з ладу монітор: наприклад, у безлічі моделей передбачається спеціальна підставка, що захищає монітор від ударів. Якщо монітор не включається - треба також перевірити стан кабелю, що сполучає його з комп'ютером.
  2. Неправильна експлуатація частенько виводить монітори з ладу: найчастіше, ця теплова дія на монітор і його комплектуючі. Перегрівання монітора може бути викликане перекриттям отвору відведення тепла. Це може бути як елемент одягу, повішений на монітор, так і ваша улюблена кішка. У разі перегрівання, припій монітора і друковані плати зношуються швидше.
  3. Користувач часто може самостійно вивести з ладу монітор - наприклад, якщо з його вини на пристрій потрапила волога або бруд. Поломка може бути викликана використанням неякісних комплектуючих. Виробників багато, і усі вони женуться за фінансовою стороною питання, зовсім забуваючи про елементарні правила. Перевірені компанії піклуються про власну репутацію, дотримуючись передової елементної бази. Але навіть в таких випадках є виробничий брак.
  4. Несправність внутрішніх компонентів ноутбука - одна з найсерйозніших проблем. Це частенько призводить до виходу з ладу компоненти моніторів. Наприклад, ушкодження матриці монітора призводять до її повної заміни. Впродовж терміну служби, у моніторів можуть змінюватися параметри компонентів, щоб уникнути чого необхідно проводити їх періодичне, якісне калібрування.


При купівлі монітора, обов'язково перевірте дисплей на наявність "мертвих" пікселів. Пізнати їх просто: вони не міняються в кольорі на різноколірному фоні, що міняється. Для такої перевірки існують спеціальні програми. У TFT- моніторів часто трапляються проблеми з лампами підсвічування - можуть вийти з ладу одна або відразу дві лампи.

Звертайтеся в "SMART-Service" - ми завжди раді допомогти нашим клієнтам з періодичною діагностикою або ремонтом моніторівсмартфонів, планшетів, фото- і відеотехніки й інших пристроїв.