Про ремонт MP3-плеєрів

2014-08-10

"Відгороджуватися" від настирного зовнішнього світу сьогодні вважається цілком нормальним. Можна не бути меломаном, та і в музиці особливо не розбиратися, але як приємно і заспокійливо вставити у вуха "пігулки", і замість шуму міської метушні, почути знайомі ноти улюбленої композиції!

Найчастіше, з ладу виходять бюджетні MP3- плеєри, хоча і дорогі, - не виключення. І доки в сервіс-центре роблять діагностику і ремонт MP3-плеєра, вам доводиться насолоджуватися шумом міського життя, машин, нав'язливою аудіорекламою, звучною сьогодні на кожному розі.

Ми раді вас обнадіяти: в сервіс-центре "SMART-Service", до ремонту техніка підходить не лише з розумом, але і з усією відповідальністю. Ми максимально швидко діагностуємо проблему вашого плеєра - і так само оперативно його реанімуємо! 

Типи ушкоджень


Окрім механічних ушкоджень плеєрів, залиття рідинами й іншого, до основних поломок можна віднести:

  • вихід пам'яті плеєра з ладу;
  • поломка жорсткого диска;
  • ушкодження мікросхем;
  • поломка системної плати;
  • вихід з ладу USB- роз'єму(в цьому випадку плеєр просто не читається комп'ютером).


Основні симптоми подібних несправностей - плеєр зависає, не включається, не реагує на запити.
 

Типи ремонтних робіт


Це ремонт пасивних компонентів, простих і складних активних компонентів плеєрів.

Ремонт пасивних компонентів - оперативніший. Фахівцеві абсолютно не складно замінити корпус плеєра, відновити пайки й провідники.

Ремонт простих активних компонентів вимагає трохи більше часу. Це заміна мікросхем з малою мірою інтеграції, транзисторів, регулювання механізмів пристрою, ремонт складних ушкоджень корпусів, заміна екрану.Але і в цьому випадку надовго без музики ви не залишитеся.
Ремонт складних активних компонентів - окрема стаття. Це заміна складних інтегральних мікросхем, юстирування і налаштування функцій системних блоків і подібні роботи. Тут і робота поскладніша, і комплектуючі знадобляться. Складність ремонту MP3- плеєрів збільшується ще і внаслідок того, що сучасні пристрої досить маленькі. Так що складний ремонт такої техніки можна цілком вважати ювелірною роботою.

Ні з досвідом, ні зі спеціалізованим устаткуванням, ні з оригінальними комплектуючими ми проблем не випробовуємо. Тому, у будь-якому разі, ми гарантуємо відмінні результати роботи - ви можете бути упевнені, що покидаючи "SMART-Service", проблем з відремонтованою технікою у вас повторно не виникне. Причому, це стосується як ремонту MP3, так і ноутбуків, планшетів, комп'ютерів, моніторів, GPS- навігаторів, цифрових фотоапаратів і камер. Крім того, ми завжди допоможемо вам прокачати будь-який пристрій на iOS і Android.