"Еліта" роду ноутбуків: найкрасивіші, найдорожчі

2014-08-19

Моделі luxury- рівня існують практично у будь-якій категорії товарів. Наручний годинник Cartier, автомобілі Bentley, одяг і аксесуари Prada і Manolo Blanic... Чом би та у світі ноутбуків не створити щось заворожливе, деякий витвір мистецтва, від якого і погляду не відірвати? Про них і поговоримо - про "ноутбучну еліту".

Сьогодні, простий лептоп можна придбати за $300. Можна вибрати суперпродуктивний переносний комп'ютер, який "вставить" будь-який десктоп. А якщо у вас грошей кури не клюють - можна піти ще далі, і стати володарем істинно ексклюзивній Речі.
 

MJ Laptop Brilliant Limited Edition


Наш хіт-парад очолює витвір мистецтва від MJ, коштує яке, не мало не багато - 3 500 000 доларів. У оформленні ноутбука використані такі матеріали, як платина, золото, рідкісні чорні й білі діаманти. У комплекті вам також вручать мишу, флешку і сумочку, витримані в єдиному стилі.


 

Luvaglio London


Ще одно недешеве задоволення, купити яке можна за $1 000 000. При погляді на нього, можна подумати, що це, швидше, дороге фортепіано, ніж комп'ютер. Клавіші прикрашені золотим напиленням, кнопка запуску інкрустована діамантом...

Справжній "британець" - розкішний девайс, прикрашений золотом і коштовними каменями. Корпус ноутбука створений з дорогих порід дерева. Якби королі користувалися свого часу комп'ютерами - він би точно мав у них попит!


 

Tulip E - Go Diamond


Варіант для спроможних бізнес-леді - він нагадує швидше, стильний аксесуар, ніж комп'ютер, і стоїть біля $350 000.

У лептопа досить нетривіальна форма - еліпс, в якому є присутнім отвір для ручки. Корпус ноутбука оброблений дорогим матеріалом - золотом, крокодиловою шкірою або хутром - на ваш вибір. Також, девайс прикрашений вставками з паладію, діамантами й рубінами, які "розсипані" по усій поверхні корпусу. Логотип бренду - тюльпан, також викладений рубінами.


 

Ego for Bentley


Знаменитий автовиробник вирішив створити для прихильників свого бренду ексклюзивний лептоп, придбати який можна "всього" за $20 000. Ego вийшов лімітованою серією - 250 моделей, вироблених в майстерні в Голландії. Оброблений комп'ютер золотом і шкірою. Шкіряне покриття має характерне прострочування, використовуване автовиробником в створенні салонів автомобілів бренду. Те ж саме торкається й ергономічної ручки на корпусі.


 

Falcon FragBook DRX


Наш хіт-парад замикає "бюджетний" лептоп $8 000 – прекрасне, потужне рішення для геймерів. Він трохи важкуватий, та зате його потужності "з головою" вистачить для того, щоб запустити будь-яку сучасну гру або спеціалізоване застосування.
Якщо у вас дорогий ноутбук(хай і не за мільйон євро!) - його вихід з ладу може стати справжньою катастрофою. Особливо, якщо він вам украй потрібний в роботі. Довіртеся в лагодженні ноутбуків сервіс-центру "SMART-Service" - адже тут вас чекає:
 

  • повний комплекс робіт по діагностиці, ремонту і заміні комплектуючих на оригінальні аналоги;
  • доступні ціни;
  • оперативні терміни;
  • найсучасніше устаткування
  • що дозволяє з істинно швейцарською точністю визначити проблему й усунути її;
  • і, врешті-решт, просто людське відношення до клієнта - те, що сьогодні зустрінеш не щодня.