"Чарівна кулька": сферична камера від Bubl Technologies

2014-09-05

Канадська компанія оголосила про свою нову розробку, яка поступить в продаж вже в наступному місяці, ближче до середини вересня. Новинка є камерою з охопленням в 360°, інтегровану з популярними сервісами Google.
 

Зовнішній вигляд і особливості


Назва пристрою якнайкраще говорить про його незвичайну форму: цей високотехнологічний, дуже привабливий з дизайнерської точки зору девайс сферичної форми розробники вирішили назвати "Bubl". Камера дуже компактна - діаметр пристрою складає всього 80 мм, а важить красуня 280 грамів. Девайс доступний у білосніжному, чорному і сріблястому виконанні.
Але головне - це те, що уміє "Bubl". Вона охоплює навколишній простір без щонайменшої "сліпої плями". З її допомогою ви зможете створювати панорамні сферичні знімки, або схожі відеоефекти. Зазвичай, такого результату можна добитися, використовуючи спеціальний об'єктив, або за допомогою програмного способу. Але компанія Bubl Technologies вирішила спростити вам життя: тепер подібного ефекту можна добитися автоматично, в режимі "real time". До речі, подібні девайси використовуються машинами "Google Street View".

Завдяки спеціальній системі, що складається з 4-х камер по 5 Мп і об'єктиву, за допомогою Bubl ви зможете робити фотографування знімків 3D в русі, або ж транслювати потокове відео, майже відразу ж розміщуючи його на сервісах Google Street View, Google Maps, а також в соцмережі Google+. Камера дає знімки та відео високої якості, за що відповідає цілий ряд функцій - наприклад, самокалібрування, опція "зшивання" знімків в real - time режимі, функція стабілізації кадру і так далі.
Варто зазначити, що не усі дії виконуються в режимі "автомат". Наприклад, гамма-корекція, налаштування балансу білого кольору, зйомка фото з розширеним динамічним діапазоном здійснюється вручну. Але для професіонала це, швидше, гідність, ніж недолік.

Bubl Technologies надає розробникам можливість використання інтерфейсу програмування додатків і набору засобів розробки Bul API & SDK з метою створення додаткових, нових застосувань. Передбачається також впровадження в камеру функції розпізнавання зображень і осіб, VR- інтеграції, відстежування руху.
 

Що усередині?


На борту пристрою є 512 метри ОЗУ, 64 вбудована, а також є слот для карт microSD об'ємом до 32 Гб. У характеристиках також заявлені адаптер Wi - Fi 802.11n, USB 2.0 порт і акумулятор місткістю 1000 мАч. Девайс повністю поєднаємо з облаштуваннями Android, iOS, Mac OS X, Windows 7/8, Oculus VR. Плюс, пристрій сумісний з ігровими приставками Xbox One, PS4, Amazon Fire TV, а також окулярами Avegant.
Камера Bubl знімає відео дозволом 720 пікселів, швидкість кадрів складає 30/сек. Також, доступна варіація моделі з дозволом 1080p, тут швидкість кадрів вже буде 15/сек.

Придбати камеру Bubl сьогодні можна за 580$ по передзамовленню. Також, пропонуємо вам поглянути на те, як камера Bubl знімає :

http://vimeo.com/91509966

Ремонт камер усіх відомих брендів


Якщо у вас зламалася відеокамера, або ж вам просто потрібне налаштувати тільки що придбаний фотоапарат, в "SMART-Service" вам нададуть оперативну професійну допомогу - від заміни об'єктиву до чищення матриці.