Нестандартний підхід до звичного: самі незвичайні MP3-плеєри

2014-09-09

Різні люди підходять до вибору техніки по-різному. Для когось, окрім функціональності й надійності більше нічого не має значення, а є такі, які підходять до вибору MP3- плеєра чисто з естетичної точки зору. Саме для таких прихильників нестандартних форм, дизайнерських рішень і створюються такі ось MP3- плеєри, які ми збираємося розглянути нижче. Тут знайдуться моделі на будь-який смак - і колір.
 

MP3- плеєр у формі аудіокасети


Усі поціновувачі ретро-музики, що відчувають ностальгію по минулих часах, та і просто любителі оригінальних дрібниць, поза сумнівом, оцінять цей девайс. Розробникам вдалося упакувати сучасний MP3- плеєр в оболонку, ідентичну старій добрій аудіокасеті... Так і накочують спогади, як ми знічев'я в дитинстві крутили їх на кульковій ручці! У Cassette Tape Player ', а немає вбудованої пам'яті, зате його можна "розширити" до 8 ГБ.
 

MP3- плеєр у формі фотоапарата


Мрія більшості естетів - маленький фотоапарат, виконаний з дерева! Прекрасний як пристрій для прослуховування музики, так і в якості стильного аксесуара. 

MP3- плеєр у вигляді детальок LEGO


Спеціально розроблений проект, який має однойменну назву, - "LEGO MP3-Players". Ці пристрої не лише виглядають яскраво і просто карколомно, але і нагадують нам про дитинство! Розробники потурбувалися про широку палітру колірного виконання представлених моделей - тут є і яскраво-червоні, і отруйно-жовті, і соковито-зелені варіації. Вбудований Li - Ion акумулятор забезпечує близько 6 годин роботи в режимі відтворення музики non - stop. Єдиний мінус - максимальна місткість картки MicroSD - всього 2 ГБ. Зате і коштує такий девайс неповних $50!


 

MP3- плеєр-пазл


Ще одна дизайнерська знахідка - плеєр у вигляді шматочка пазлу, названий Yesky. Розробниками виступили співробітники дизайнерського бюро Aigo, Японія. Плеєр відрізняється зручними клавішами управління, можна вибрати для себе білосніжний або чорний варіант.


 

MP3 у формі квіткової вази


Як далеко можна зайти, піддавшись пориву фантазії? Цей плеєр виглядає дуже оригінально та ергономічно - ваза і навушники-бутони. Розробкою займалися Joong - Ho Choi й Won - Ho Son, в альянсі. Для зміни рівня гучності, досить прокрутити "квіточки" в одну або іншу сторону, для перемикання треків - крутнуть саму вазу. Коли ви закінчили слухати музику, можна сховати "бутони" у вазу, щоб уникнути дротів, що заплуталися, - плеєр оснащений механізмом втягування навушників всередину. Що скажеш - дуже зручно, зовнішній вигляд досить симпатичний, управління зручне і просте - у цього девайса є все, щоб сподобатися споживачеві. 

Музичний "бджолиний вулик"


Одна і найунікальніших знахідок - цей девайс не лише виглядає, як "бджолиний будиночок", але і навіть пахне відповідним чином - лісовими ягодами, медом, хвоєю, кольорами. Все залежить від того, якого ароматичного наповнювача ви в нього помістите. Головне, щоб вас потім не переслідували бджоли!


 

MP3-плеер-пончик


Плеєр Colorsonic має округлу форму з різноколірним playlist- індикатором. Кожному жанру музики привласнюється певний відтінок, причому ви самі вибираєте, в який колір "забарвити" улюблену музику. Погодьтеся, музика, як і настрій, асоціюється з певним кольором - це і спробував донести до нас розробник - дизайнер Rhea Jeong.


 

Інші креативні рішення


Ну, і наостанок, ще пара оригінальних ідей виконання MP3- плеєрів :
 

UFO(НЛО) 

Мультяшки 

Гламурний шик

З "SMART-Service" ви завжди можете бути упевнені, що якщо у вас зламався MP3- плеєр, ми швидко діагностуємо проблему і знайдемо рішення, незалежно від того, що саме вийшло з ладу - системна плата, кнопки, дисплей, роз'єм навушників і так далі. Ми приймаємо на ремонт плеєри усіх відомих брендів - Explay, Sony, Samsung, Texet, Iriver, Ritmix, Cowon і, звичайно ж, плеєри Apple.