Ігрова приставка Alienware Alpha

2014-09-13

Дочірня фірма Dell, Alienware, повідомляє споживачів про можливість передзамовлення своєї нової розробки - консоль Alpha. Вартість новинки на сьогодні складає біля $600. 

Як це працює


По своїх габаритах, Alpha не набагато масштабніший, ніж ігровий контролер. Проте, без відповідного контролера і Steam OS вона є повномасштабним, компактним комп'ютером на платформі Intel, що функціонує під управлінням ОС Windows 8.1(64 біт) з інтерфейсом Big Picture від Valve. Для реалізації призначення приставки, компанія взялася за розробку власного інтерфейсу, який нещодавно і представила.Як все відбувається: відразу після запуску, інтерфейс пропонує користувачеві вибрати між режимами "консолі" або "Windows". У разі вибору "Windows", девайс починає працювати як стандартний персональний комп'ютер. Але для управління вам знадобиться підключити мишку.
Якщо ж ви підключите до пристрою контролер Xbox 360, то зможете завантажити девайс в режимі "консоль", і налаштувати параметри аудіо, дозволи екрану і так далі. У результаті, ви побачите головний екран Alienware Alpha, з повним набором налаштувань.

Консоль надає геймерам можливість легкого і швидкого доступу до більше, ніж 3000 іграшок на Steam. Якщо ж у вас є аккаунт на Steam, ви зможете грати в усі ігри, хоч щодня - без жодних обмежень.
Додаткові контролери, клавіатури, кабелю HDMI й інші аксесуари отримуються окремо.
 

Що скільки коштує?


Серед основних характеристик пристрою : 2 ядерний процесор Core i3 - 4130(частота - 2,9 ГГц), 4 Гб оперативки, жорсткий диск об'ємом 500 ГБ.

Не жалійте ще 150 доларів, і отримаєте на руки пристрій вже з 8 Гб оперативної пам'яті й гвинтом на один Терабайт. Можна піти ще далі, і за 900 у.о. придбати консоль з процесором Core i7 - 4765T(3 ГГц), 8 Гб пам'яті та жорстким на 2 Тб.

Консоль також оснащена графічним прискорювачем Maxwell від NVIDIA, з 2 ГБ пам'яті, парою USB 3.0-портов і двома USB 2.0 портами. Крім того, на борту пристрою є адаптери безпровідних мереж Bluetooth 4.0, Wi - Fi 802.11ac, HDMI- роз'єм, оптичний аудіовихід.

Є ще приємні новини: як повідомляє розробник, користувачі отримують додатковий бонус, що включає Magicka, Payday 2, Gauntlet Helm, Daemons DLC.

Не забувайте, що якщо у вас зламалася приставка, вона не включається, або працює некоректно, все, що б вам не знадобилося - від перепрошивки ігрової приставки до заміни лазерної голівки - з будь-яким завданням, nbsp, що стосується ремонту консолі допоможуть в "SMART-Service". Гарантуємо, що зробимо усю роботу в мінімальні терміни. А головне - настільки професійно, щоб вам не довелося до нас повертатися з тією ж проблемою!