PocketBook 840 c 8-дюймовим дисплеєм

2014-09-21

Відомий виробник якісних рідерів, PocketBook, повідомив про початок продажів преміальної електронної книги E-Ink, PocketBook 840 з досить великим екраном - 8 дюймів, зі світлодіодним підсвічуванням. Девайс вже доступний до придбання у фірмовому інтернет-магазині компанії, а зовсім скоро з'явиться в роздрібних салонах Росії та України.
 

Зовнішність і дисплей


Рідер PocketBook 840, завдяки своїм розмірам, стане оптимальним вибором для читачів періодики, спеціальної літератури; буде вона зручна і для тих, кому доводиться часто стикатися з вивченням графіків або таблиць форматів Djvu і PDF. Напуття для батьків: ця модель PocketBook прекрасно підійде і для школярів, адже розмір екрану практично ідентичний розміру сторінок більшості шкільних підручників. Додаткова, корисна опція - можливість робити відмітки на полях, писати коментарі до певних шматків тексту.
Дисплей електронної книги розроблявся на базі технології E Ink Pearl: він відрізняється найвищою роздільною здатністю серед йому подібних девайсів - цілих 1600x1200 точок. Такі параметри дозволяють регулювати розмір шрифту, від мінімуму до максимуму, без щонайменшої втрати чіткості. Традиційно, світлодіодне підсвічування позбавить вас від залежності від освітлення.
Дизайн PocketBook монолітний, корпус створений з приємного на дотик, гладкого матеріалу з властивостями антивідблисків. З правого боку дисплея розташовується прогумована облямівка з клавішами - це значно підвищує комфорт користування пристроєм, натиснення клавіш і перегортання сторінок.

Додаткові параметри


Нова читалка підтримує понад два десятки популярних текстових і графічних форматів, має комплект передвстановлених словників від ABBYY Lingvo - прекрасне рішення для тих, хто тільки почав освоювати іноземні мови.

C допомогою новинки ви зможете слухати в дорозі музику в MP3- форматі, а функція Text - to - Speech дозволяє озвучувати текстові документи. У інтернет рідер виходь за допомогою Wi - Fi модуля. У рідері також є вже встановлені "Книги з email" і "Dropbox" - можна буде з легкістю передавати контент на девайс без необхідності підключення до ноутбуку чи комп'ютеру.
Який елемент, частіше за інших, виходить з ладу в електронних книгах? Досвід показує, що більшість випадків доводяться на розбитий дисплей електронної читалки - це стосується багатьох мобільних пристроїв. Проте, до нас часто звертаються і в тих ситуаціях, коли зламалися роз'єми зарядки, акумуляторної батареї.

Так або інакше - якщо ваша електронна книга "висне", не включається, вимикається довільно, залипає кнопка меню, зарядки бракує на тривалий час, сторінки не перегортаються - везіть пацієнта до нас, в "SMART-Service". Ми здійснюємо професійний ремонт електронних книг усіх відомих виробників - Kindle, Amazon, Sony, Texet, Ebook, Nook, Wexler і, звичайно ж, Pocket Book. Пам'ятайте: тільки професіонал, що має під рукою спеціалізоване, висококласне устаткування зможе гарантувати, що ваші надії на "друге життя" пристрою повністю виправдаються!