Ремонт материнських плат ноутбуків Toshiba

2014-10-23

Toshiba - безперечний світовий лідер у сфері виробництва ноутбуків - моделі цього бренду заслужено займають левову частку ринку і в Росії, і в Україні. Але, попри відмінні технологічні показники ноутбуків Toshiba, і їм властиво виникнення різних несправностей в процесі експлуатації. Одна з найсерйозніших причин звернення до професіонала в сервісний центр - ремонт материнських плат ноутбуків.

Ремонт або заміна материнської плати в ноутбуку зв'язані з певними труднощами: в слоти компактних "ноутбучних" материнок нерідко запаюються модулі оперативки або відеокарти - заради економії місця. Тому, співробітник сервісного центру повинен повністю розібрати конструкцію, що складається з великої кількості компонентів, закріплених один на іншому. Якщо за таку справу береться людина без відповідного досвіду або спеціалізованого інструменту, він може легко пошкодити доріжки мікросхем, контакти, що може ще більше посилити ситуацію.З цієї причини, сервісний центр "SMART-Service" пропонує професійну послугу - ремонт материнської плати ноутбука в Одесі: у разі звернення до нас, ідеальний результат швидкого лагодження материнської плати ноутбука вам гарантований.
 

Поширені симптоми несправностей материнок ноутбуків

  • не включається ноутбук;
  • включення портативного комп'ютера нестабільне(циклічні перезавантаження, виключення живлення);
  • відсутній зарядки акумулятора, ноутбук не взаємодіє з батареєю;
  • не функціонують клавіатура, USB-порти, Wi-Fi, тачпад.


Головні причини несправностей материнських плат

  • засмічена система охолодження;
  • перегрівання ноутбука;
  • механічні ушкодження материнки; ушкодження, що виникають внаслідок ремонту ноутбука "любителем";
  • вихід з ладу роз'ємів живлення(у разі, якщо ви користуєтеся не оригінальними блоками живлення);
  • попадання всередину ноутбука рідини.

 

Що ще слід знати?


Строго алгоритму ремонту материнської плати Toshiba не існує. Спершу, необхідно точно діагностувати проблему - визначити компонент материнської плати, що вийшов з ладу. Після, професіонал вибирає метод рішення несправності.

Найчастіше, наші співробітники стикаються з несправністю північного або південного моста материнки.

Північний міст функціонує на високих тактових частотах, через що виділяється велика кількість тепла. Це нерідко призводить до перегрівання моста і, отже, його поломці. Ноутбук перестає реагувати навіть не натиснення кнопки живлення.


Ремонт південного моста материнської плати може знадобитися як результат некоректного підключення USB пристрою. Роз'єм розхитується, може виникнути коротке замикання, що призводить до поломки південного моста.

Професіоналам нашого сервісного центру нерідко вдається відновити паяні з'єднання, почистити роз'єми, або замінити конденсатори, що перегоріли. У складніших випадках, може знадобитися ремонт деяких модулів(відеочіпа, приміром), або комплексний ремонт/заміна відеокарти. Буває, що і заміна материнської плати в ноутбуку є неминучим засобом.

Ремонт материнської плати, ціна якої може бути досить високою є оптимальним рішенням у разі, якщо ваш бюджет обмежений. Високий професіоналізм і досвід співробітників "SMART-Service" виявиться дуже до речі: ми завжди готові перепробувати максимум рішень, перш ніж поставити клієнта перед необхідністю заміни материнської плати або інших елементів ноутбука. Ремонт ноутбуків у "SMART-Service" робиться на сучасному, спеціалізованому устаткуванні, що не лише економить ваш час, але і дає гарантований результат.