Новий iPhone 6

2014-10-29

Оновлення смартфону з моделі iPhone 5s можна сміливо вважати однією з найзначиміших недавніх подій в історії бренду. Нехай iPhone 6 і не став легший за попередника, але товщина його корпусу складає всього 6,9 мм, що на 0,7 мм менше, ніж у 5s.

Про новинку говорять, що вона краще за модель 5s в усіх сенсах. Більше, але тонше. Потужніше, але значно економічніше. Гладка поверхня, виконана в металі, плавно "перетікає" в скло HD Retina дисплея, створюючи собою монолітний вигляд. Потужна апаратна частина працює в альянсі з новітнім програмним забезпеченням ідеально. iPhone 6 - наочний виток еволюції лінійки смартфонів від Apple, її новий ступінь, черговий привід для гордості Apple.

Дозвіл екрану змінився не істотно - 1334×750 точок. Проте, поліпшені параметри контрастності дисплея (1400: 1) в наявності. Нова камера в 8 мегапікселів, оснащена функцією розпізнавання осіб і технологією Focus Pixels. Смартфон доступний в трьох колірних варіаціях - сріблястий, "Space Gray" і золотий, а також в трьох ємнісних конфігураціях - 16, 64 і 128 ГБ.
 

Зовнішній виглядiPhone 6, характеристики якого роблять його одним з найбажаніших придбань на сьогодні, відрізняється дизайном, яким можна захоплюватися вічно. Щоб створити цей шедевр, розробникам довелося кардинально переосмислити звичний підхід до дизайну смартфону. Усі елементи продумані до дрібниць.

iPhone новий(6) від Apple надзвичайно тонкий. І хоч його вага на 17 грамів більша, ніж у 5s, розробники добилися комфортнішого розташування в руці шляхом зменшення товщини. Їм неймовірно зручно користуватися за допомогою однієї руки.

C лівої сторони бічної грані корпусу iPhone 6 розташовуються великі клавіші управління гучністю, клавіша відключення звуку. Справа розташувався роз'єм SIM- карти, клавіша блокування дисплея, кнопка виключення пристрою. Враховуючи діагональ екрану, це рішення бачиться цілком розумним.

Варто окремо згадати про задню панель смартфону. Алюмінієва поверхня дарує приємні тактильні відчуття, до того ж не дає смартфону вислизнути з руки.

На нижній грані корпусу iPhone 6 розташовується аудіо вихід, роз'їм для кабелю Lightning і динамік.
 

ДисплейУ порівнянні з попередником, екран iPhone 6 буквально зливається з бічними гранями. Відстань між бічними гранями та краями екрану помітно зменшилася.

4,7-дюймовий HD дисплей Retina оснащується двозмінними пікселями для збільшення кута огляду і масштабування екрану за допомогою натиснення кнопки "Home". Перенесення кольорів iPhone 6 вас безперечно вразить: фото і картинки дуже насичені, текст в книгах iBooks і браузері приємний оку.

Окрім цього, новий смартфон від Apple оснащується сканером відбитків пальців власника Touch ID: після оновлення iOS 8 його можна буде використати для авторизації в сторонніх застосуваннях.

Апаратна частинаНовий смартфон функціонує під управлінням чіпа A8 з 64-бітовою архітектурою, в парі зі співпроцесором руху M8. У смартфоні 1 ГЮ оперативки. Кардинальна відмінність від попередника - присутність чіпа NFC(поки що тільки для здійснення платежів в системі Apple Pay).

Смартфон підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ac - про таку швидкість інтернету iPhone 5 і мріяти не міг. Додаткові безпровідні стандарти - Bluetooth 4.0, LTE, UMTS/HSPA+, GSM/EDGE і GPS/ГЛОНАСС.

iPhone 6 успішно пройшов тести продуктивності GeekBench 3, показавши прекрасний результат для чіпа GeekBench 3 з частотою 1,39 ГГц.

Камера нового iPhone 6 уміє знімати уповільнене відео (частота - 120/240 кадрів в секунду), HD- відео(1080p, частота 30/60 кадрів в секунду), оснащується автофокусом.

Технологія "Metal" значно покращує графіку і плавність зміни кадру, що оцінять любителі сучасних ігор на iPhone 6. Навіть на iOS 8 розробник гарантує відсутність зависань в іграх.

До речі, багато прихильників iPhone 6, як істинні естети ідеалістичних девайсів бренду, з жахом сприйняли новину про те, що камер буде такою, що "трохи виступає". Що ж, це так, але ніякого дискомфорту в користуванні пристроєм цей факт не доставляє, і його зовнішність зовсім не псує.

Окрім усього вищепереліченого, камера оснащується LED- спалахом, об'єднаним в одну (на відміну від 5S).

Поза сумнівом, iPhone 6, ціна якого в Україні складає в середньому 12500 грн - прекрасне придбання для прихильників бренду. Apple знову довели всьому світу, що їх смартфони є безперечними лідерами у своєму сегменті. Це показує і рівень продажів - за добу число замовлень перевалило за 4 мільйони пристроїв. Безумовний musthave, не інакше як.

Наостанок, хотілося б розвіяти міф про те, що iPhone 6 гнеться в кишені! Виходячи з опублікованих звітів журналістів, смартфони Apple проходять надточні тести в лабораторіях компанії(використовується техніка Instron). Для перевірки на міцність iPhone 6 була застосована сила у 25 кг, і iPhone 6 і 6Plus це навантаження витримали блискуче!


На закінчення
 

Техніка Apple вимагає до себе украй шанобливого і дбайливого ставлення, а ремонт пристроїв Apple просто немислимий без висококласного устаткування і чималого досвіду в цій сфері. Подібні ремонтні роботи відрізняються особливістю підходу фахівців до бази девайсів, застосуванням професійних датчиків, специфічністю документації. Тільки сервісний центр такого рівня, як одеський "SMART-Service" може гарантувати виконання ремонтних робіт техніки Apple на тому рівні, якого вона гідна.