Ноутбуки від HP: новинки осені 2014

2014-11-02

Знаменитий виробник Hewlett Packard оновив лінійку портативних комп'ютерів трьома новими моделями ноутбуків Hewlett Packard Stream з різною діагоналлю екрану, а також трансформером Х360. Ці пристрої поповнили ряди інноваційних мобільних девайсів Stream, працюючих під управлінням операційної системи Windows.


Представлені нові ноутбуки HP Stream відрізняються вражаючою функціональністю і надлегкими корпусами. Користувачеві, в якості бонуса, пропонують безкоштовну підписку на рік на такі ресурси, як OneDrive від Microsoft (1 ТБ хмарного сховища) і Office Personal 365. Ще й до того, в кожній упаковці ви знайдете картки на придбання різного контенту - додатки, відео, ігри на XBOX, доступні в Windows App Store.

Новенький ноутбук-трансформер з нестандартним конструктивом був представлений компанією на виставці MWC у 2014 році. Простота перевтілення, укупі з невеликою вагою (1,35 кг) зумовили високий інтерес до пристрою, що має усі шанси стати постійним супутником користувачів, здатним вирішувати широке коло повсякденних завдань.Ноутбук може перетворюватися на планшет чи в екран з підставкою для гри або перегляду фото. HP Pavilion x360 пропонується у двох колірних варіаціях - в радикальному яскраво-червоному і спокійнішому димчасто-сріблястому. Структура поверхні корпусу ноутбука матова, захищена від відбитків пальців. Клавіатура виконана зі сплаву алюмінію, поверхня також матова. З бічних сторін розташовується стандартний набір інтерфейсів, кнопка регулювання гучності, роз'їм для навушників. Якість складання у трансформера ідеальне.дюймовий дисплей з IPS матрицю має роздільну здатність 1366 x 768 точок. Сенсорний інтерфейс здатний розпізнавати до 10 точок дотику.

Трансформер працює на базі 2-х-ядерного чіпа Intel N3520 з тактовою частотою 2,16 ГГц. Через час планується реліз модифікації з чіпом N2820. На борту - 4 ГБ оперативки, жорсткий місткістю 320/750 ГБ. Також, пропонується варіант гібридного носія даних для оперативного завантаження системи. З комунікацій на борту є Bluetooth, WiFi, пара USB 2.0 портів + один 3.0, Ethernet порт і HDMI. Також. є підтримка протоколу 3G+/4G. Звук відтворюють стереодинаміки Beats Audio, інтегрована вебка HP TrueVision(HD).

Трансформер Х360 працює на базі процесора Intel і укомплектований річною підпискою на пакет Office Personal. Також, ви отримуєте 1 ГБ сховища в OneDrive, щомісячний 60-хвилинний ліміт на дзвінки в Skype і повний функціонал Windows 8.1.

Разом з новими ноутбуками HP поставляє додатки HP Connected:

  • HP Connected Music забезпечує прослуховування музики з різних джерел, локальних бібліотек, потокових ресурсів. Важливий момент: у рамках розвитку співпраці HP і Universal Music Group, останні моделі ноутбуків і планшетів дістають доступ до потокового радіомовлення, за допомогою якого ви зможете прослуховувати популярну музику за допомогою заздалегідь налагоджених радіостанцій, що групуються по жанрах, настрої й виконавцях. Але і це ще не усе: окрім річного доступу до музичних бібліотек Universal Music Group(без всякої реклами!), ви дістаєте доступ до фото/відео матеріалам, що стосуються знаменитостей;
  • HP Connected Photo – каталог, що об'єднує в собі призначені для користувача фотоматеріали з різних джерел.


Ноутбуки Hewlett Packard Stream 11,6", трансформер X360, HP Stream 7 і 8 можна придбати за ціною $280, $430, $180 і $280 відповідно. Ближче до січня 2015 року планується реліз ноутбука Stream з діагоналлю екрану 13,3".


Ремонт ноутбуків HP в Одесі наш сервіс здійснить швидко, якісно з гарантією і з використанням тільки оригінальних комплектуючих.