Новинка Kindle Voyage - представник преміум-класу серед букридерів

2014-11-27

Не так давно Amazon представили нову модель в лінійці електронних книг Kindle під назвою "Voyage". "Шокує прекрасна" - таку оцінку заслужила книжка у журналістів The Verge. А вже якщо так - чекай захмарних продажів! Втім, букрідери Amazon проблем з цим ніколи не випробовували.

Новенький букрідер купити сьогодні можна всього за $199. За ці гроші, як завіряють самі розробники, ви отримуєте сучасну електронну книгу з підсвічуванням, дисплеєм з прекрасними характеристиками в ергономічному форм-факторі. У Voyage були застосовані новітні технології, які дають можливість отримати незрівнянний досвід в експлуатації нового букрідера. Враховуючи габарити(162 х 115 х 7,6 мм), Voyage зайняла перше місце серед тонких читалок лінійки Kindle, а важить електронна книга всього 180 грамів. Переваг у нової електронної книги досить багато, але головне - це дисплей Kindle Voyage, характеристики якої ви знайдете нижче.
 

Kindle Voyage


Розробники прийняли мудре рішення збільшити роздільну здатність екрану Paperwhite до 300 точок на дюйм - внаслідок цього істотно підвищилися показники різкості екрану : навіть найдрібніший текст тепер читається з легкістю.

Ще один важливий момент - застосування автоматичної яскравості залежно від рівня освітлення приміщення. Розробникам вдалося зробити цю функцію інтелектуальніше, чим вони невимовно здивували скептиків і обрадували прихильників бренду. Приміром, якщо ви вирішили шанувати в кімнаті з приглушеним світлом, букрідер Amazon Kindle Voyage автоматично приглушить яскравість екрану. Оскільки очі людини звикають до зниження освітлення поступово, то і книга опускає яскравість досить плавно. Крім того, цей показник завжди можна перенастроювати.


У новому букрідері використано хімічно загартоване матове скло замість звичного пластика - воно не лише захищає дисплей, але і виконує функцію покриття антивідблиску. Ще одно приємне нововведення - це кнопки електронної книги. Завдяки технології PagePress, грані читалки відчувають стискання пальцями. Для того, щоб перегорнути сторінку, досить легко натиснути на обрамлення екрану - якраз там, де у попередників знаходилися кнопки.


Але головний фетиш - це особливе покриття, яке імітує папір! Тепер, в процесі свайпа по екрану, створюватимуться реалістичні відчуття перегортання сторінок справжньої книги.

Amazon не обійшли увагою і програмну складову Voyage. З'явилася функція Word Wise, що розширює текст для показу значення окремих слів. На наш погляд - чудове доповнення до функціонала. Ще одна приємна новина - Family Library: члени вашої сім'ї з різними аккаунтами на Amazon тепер зможуть ділитися з близькими обраним контентом.


Список характеристик Kindle Voyage:

  • габарити - 162 x 115 x 7.6 мм;
  • дисплей - матовий, 6";
  • дозвіл - 300 пікселів;
  • вага: Wi-Fi -180 г, Wi-Fi + 3G-188 г;
  • пам'ять вміщує тисячі книг;
  • перегортання сторінок - сенсорний екран + PagePress;
  • підсвічування + адаптивний датчик освітленості;
  • живлення - акумулятор тримає декілька тижнів.


"SMART-Service" пропонує спеціалізований ремонт електронних книг будь-якого типу складності - від заміни розбитого дисплея - до відновлення загублених даних. Сучасне, надточне устаткування дозволяє нам визначити проблему в найкоротші терміни - і усунути її, повністю відновивши працездатність вашої електронної книги.