Хіти продажів: навігатори серії STA від Lexand

2015-01-22

GPS навігатори GPS навігатор Lexand STA - 5.0 Навігатор Lexand STA - 6.0 Навігатор Lexand STA - 7.0 Ремонт GPS навігаторів в Одесі Карти на GPS навігатор GPS навігатор для Андроїд.

Якими б не були суб'єктивними рейтинги сучасних пристроїв, більшість з них в точності показують популярність тих або інших моделей девайсів, їх особливості під різні потреби споживача.

Більшість споживачів використовують GPS навігатори для Андроїд, які поєднують в собі функції навігатора і планшетного комп'ютера.

Досить популярними сьогодні вважаються автомобільні навігатори Lexand. Усі три пристрої серії STA(5.0, 6.0 і 7.0), що вийшли на ринок у 2014 році працюють під управлінням операційної платформи Android, що значно полегшує користування інтернетом і оптимізує роботу з множиною додатків, електронною поштою та іншими програмами.

 

GPS навігатор Lexand STA - 5.0, навігатор Lexand STA - 6.0 і Lexand STA - 7.0


У представників серії STA від "Лабораторії Lexand" відсутні такі проблеми, як загальмованість в роботі, нестача софтвера, відсутність підтримки ємнісних дисплеїв операційною системою. Це одна з тієї безлічі причин, по яким Lexand тримає "при собі" значну частку вітчизняного ринку - близько 11%.

У моделях 5.0, 6.0 і 7.0 повністю підтримується клієнт каталогу Google Play, з якого можна завантажувати ігри й софтвер. Пристрої оснащуються перевстановленим ICQ- клієнт, сервісами Yandex, клінтом "Однокласники", Mail-ru агентом, антивірусом Dr. Web, програмою навігації "Навітел" 7 версій. При необхідності. додаткові програми можна викачати з Google Play Market.
 

Дисплеї STA


Ще одно перевага усіх трьох даних моделей, що вигідно відрізняє їх від пристроїв на платформі Windows CE - це якісні, ємнісні дисплеї з функцією підтримки "multitouch".Варто уточнити, що багато навігаторів з резистивними дисплеями мають дещо замилену картинку - це відоме витрачання технології. У STA же якість зображення залишається на вищому рівні. Діагональ екрану STA 5.0.складає 5", 6.0 - 6" і 7.0 - 7 дюймів. А ось дозвіл у них ідентичний - 800 × 480 точок.
 

Місткість акумулятора


Власне, істотні відмінності між моделями торкнулися діагоналі дисплеїв і місткості акумуляторів. Модель 5.0. укомплектована батареєю на 1000 мАч, заряду якої з головою вистачає практично на 3 години. Стільки ж без заряджання пропрацює модель 6.0(1500 мАч). А ось заряду моделі 7.0. вже досить вам на 4-5 годин(3000 мАч).

Процесори


Усі три побратими побудовані на дуже продуктивному процесорі - Boxchip A13, тактова частота якого складає ГГц. оперативній пам'яті тут - 512 Мб. В цілому, апаратних можливостей цілком вистачає для оперативної й стабільної роботи пристроїв. Ресурсні можливості, разом з ємнісними дисплеями дозволять використати навігатора в ролі планшета або ж медіаплеєра. До речі - щодо останнього - усі три моделі відтворюють відео у форматі Full HD 1080p. Обсяг вбудованої пам'яті в навігаторах складає 4 ГБ, які завжди можна розширити до 32 Гб за допомогою картки MicroSD.

З приємних доповнень варто озвучити реалізовану підтримку OTG (USB On-The-Go). Це свідчить про те, що до усіх трьох моделей навігаторів Lexand підключаються клавіатура, миша, зовнішній накопичувач, 3G-модем і інші периферійні пристрої. Кабель, до речі, входить в комплект.

Також, в Lexand є FM- трансмітера, транслюючий сигнал з пристрою на аудіосистему авто.

На цьому список приємних доповнень не закінчується: в навігаторах Lexand є також модуль Wi - fi. що дозволяє завантажувати застосування, що знадобилися, в дорозі. Якщо ж запустити смартфон у режимі роутера, можна прямо в автомобілі скористатися сервісом сповіщень про пробки на дорозі.
 

Підсумки


Моделі STA - 5.0, 6.0 і 7.0 помітно перевершують пристрої-аналоги, працюючі під управлінням операційної системи Windows CE. Це видно і за швидкістю роботи, і по розширених функціональних можливостях. У комплект, окрім традиційних утримувача на автомобільне скло й автозарядки входять MiniUSB і OTG-кабель, чохол. Виходячи з можливостей, ціну STA 5.0, 6.0. і 7.0 від Lexand можна вважати цілком виправданою - 1700, 1850 і 2000 гривень відповідно.

Якщо у вас виникли проблеми з працездатністю пристрою, що визначає маршрут, краще над усе замовити ремонт GPS навігаторів в Одесі у "SMART-Service": ми робимо усі існуючі види ремонтних робіт - починаючи з ремонту системної плати девайса - до закачування необхідних карт на GPS навігатор.