Ремонт і заміна HDD на iMac

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Несправність жорсткого диска - досить поширена проблема на Apple iMac, яка призводить до серйозних порушень роботи моноблока.  Краще що можна зробити - відразу поміняти зламану деталь в найближчому сервісному центрі. В Одесі можна скористатися допомогою «SMART-service».

Зазвичай ознаки несправності проявляються не відразу і виникають за однаковими причинами:

  • природний знос, зустрічається на пристроях iMac classic, яким вже досить багато років;
  • механічне ушкодження (удар, падіння);
  • перегрів через непроведення профілактики;
  • попадання вологи на жорсткий диск;
  • несправність шлейфу.

Особливості ремонту

Основна ознака несправності цієї деталі - знак питання, який висвітився на екрані моноблока. Після його появи потрібно відразу віднести його на ремонт в сервісний центр.

Об'єктивно кажучи, відремонтувати жорсткий диск на моноблоці Apple не можна, звичайно при несправності доводиться просто замінити його новим.  Єдине, що можна зробити - відновлення даних. Саме тому фахівці сервісних центрів часто пропонують замінити HDD на сучасніші і надійніші SSD, незважаючи на вартість цієї процедури.

Переваги заміни HDD

Всі моноблоки Apple iMac вимагають періодичного удосконалення та розширення пам'яті. Особливо це стосується пристроїв, які з часом почали працювати повільно і перегріватися.

Можна скористатися стандартним способом прокачування - збільшенням об'єму жорсткого диска, але заміна HDD має свої переваги:

  • після заміни спостерігається прискорення роботи Apple iMac;
  • зберігання інформації стає більш безпечним (SSD не так легко пошкодити, як жорсткий диск);
  • SSD більш довговічний;
  • безшумна робота;
  • SSD не перегрівається так само, як HDD.

Звичайно у заміни жорсткого диска на SSD є і мінус - висока ціна. Але якщо задуматися про вартість заміни HDD на моноблоці Apple і як часто вона потрібна, то ціна вже не буде здаватися такою високою. Якісно зробити таку заміну допоможуть фахівці одеського сервіс-центру «SMART-service».

Фото
15.02.2016
Не работала кнопка включения на гелекси нот, сделали все быстро. Очень доволен работой и результатом, надеюсь в ближайшее время проблемы с кнопкой не будет. Спасибо.
Артур
Фото
08.06.2016
Я очень благодарна вашей компании за высокое качество и высокие принципы работы. Приятно было сотрудничать на всех этапах работы. Желаю сохранить такое отношение к работе и клиентам. Мой IPhone снова трудится со смной:)
Елена