Ремонт і заміна HDD на iMac

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

Заміна накопичувача (без урахування вартості запчастини) від 50 хв 1450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Несправність жорсткого диска - досить поширена проблема на Apple iMac, яка призводить до серйозних порушень роботи моноблока.  Краще що можна зробити - відразу поміняти зламану деталь в найближчому сервісному центрі. В Одесі можна скористатися допомогою «SMART-service».

Зазвичай ознаки несправності проявляються не відразу і виникають за однаковими причинами:

  • природний знос, зустрічається на пристроях iMac classic, яким вже досить багато років;
  • механічне ушкодження (удар, падіння);
  • перегрів через непроведення профілактики;
  • попадання вологи на жорсткий диск;
  • несправність шлейфу.

Особливості ремонту

Основна ознака несправності цієї деталі - знак питання, який висвітився на екрані моноблока. Після його появи потрібно відразу віднести його на ремонт в сервісний центр.

Об'єктивно кажучи, відремонтувати жорсткий диск на моноблоці Apple не можна, звичайно при несправності доводиться просто замінити його новим.  Єдине, що можна зробити - відновлення даних. Саме тому фахівці сервісних центрів часто пропонують замінити HDD на сучасніші і надійніші SSD, незважаючи на вартість цієї процедури.

Переваги заміни HDD

Всі моноблоки Apple iMac вимагають періодичного удосконалення та розширення пам'яті. Особливо це стосується пристроїв, які з часом почали працювати повільно і перегріватися.

Можна скористатися стандартним способом прокачування - збільшенням об'єму жорсткого диска, але заміна HDD має свої переваги:

  • після заміни спостерігається прискорення роботи Apple iMac;
  • зберігання інформації стає більш безпечним (SSD не так легко пошкодити, як жорсткий диск);
  • SSD більш довговічний;
  • безшумна робота;
  • SSD не перегрівається так само, як HDD.

Звичайно у заміни жорсткого диска на SSD є і мінус - висока ціна. Але якщо задуматися про вартість заміни HDD на моноблоці Apple і як часто вона потрібна, то ціна вже не буде здаватися такою високою. Якісно зробити таку заміну допоможуть фахівці одеського сервіс-центру «SMART-service».

Фото
13.09.2016
Половина сервисов Одессы отказывались брать данную работу, а половина увенчалась сломанной флешкой и симкартой (Смарт сервис принялся сделать. Не думал что у них получится т.к. все надежды уже ушли… но ДА, они сделали это, качественно, быстро и надежно! Советую Всем! Тут сидят лучшие мастера Одессы!
Александр
Фото
06.11.2018
Заказывала зарядное устройство для ноутбука HP ProBook 6560b. Быстро перезвонили, все согласовали, наличие и цена соответствовали заявленными на сайте, также быстро доставили. Огромное спасибо и удачи!
Светлана