Заміна скла на iPad

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Серед найпопулярніших приводів звернення до майстрів сервісного центру в Одесі «SMART-Service» можна назвати проблеми з сенсорним склом (тачскріном). Вони часто виникають на мобільних телефонах і планшетах Apple iPad, викликаючи необхідність замінити екран.

Є кілька основних пошкоджень на екрані і склі Apple iPad, які потребують ремонту та заміни:

— тріщини;
— розбите скло;
— відсутність реакції тачскріна на дотик.

Всі ці несправності усуваються заміною екрану. Сказати про те, скільки коштує поміняти скло в конкретному випадку, може тільки майстер. Також ціна ремонту залежить від моделі планшета Apple iPad і вартості нової деталі на нього.

Що таке тачскрін

Тачскрін - це частина екранного модуля, сенсорне скло планшета Apple iPad, завдяки якому і виконується управління пристроєм.  Це досить делікатна деталь, вартість заміни якої залежить від того, чи були пошкоджені ще якісь елементи.
У різних моделях Apple iPad він може бути як самостійною деталлю, так і невіддільною частиною дисплейного модуля. Через таку особливість, власники останніх моделей мучаться з ремонтом, при якому потрібна заміна всього екрану, адже поміняти окрему його частину не вийде.
Звичайно ж, це впливає на ціну ремонту.

Переваги «SMART-Service»

Заміна тачскріна (сенсорного скла) - досить відповідальна процедура, довіряти яку можна тільки досвідченим майстрам. Повністю або частково поміняти дисплейний модуль досить складно, особливо важливо нічого пошкодити і правильно встановити на місце всі деталі.
В Одесі знайти фахівців з ремонту нескладно, достатньо звернутися в сервісний центр «SMART-Service», де обов'язково проведуть детальну діагностику і допоможуть полагодити всі несправності пристрою або акуратно поміняти зламані деталі на:

— iPad;
— iPad 2;
— iPad 3;
— iPad air;
— iPad pro;
— iPad mini.

Вас також можуть зацікавити:

заміна корпусу iPad;
заміна матриці на iPad.
Фото
19.04.2016
Меняли дисплей на Meizu M2 note. Он был под заказ. В среду заказала, в четверг уже перезвонили, что есть. Поменяли в течении дня. Все быстро и качественно! Спасибо! Рекомендую!
Анна
Фото
10.08.2015
Грамотные сотрудники, оперативная работа. Остался доволен.
Никита