Заміна скла на iPad

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

Ремонт iPad 2
Заміна скла  від 50 хв 1150 грн
Ремонт iPad 3
Заміна скла  від 50 хв 1150 грн
Ремонт iPad air
Заміна скла  від 50 хв 1450 грн
Ремонт  iPad pro
Заміна скла  від 50 хв 4450 грн
Ремонт iPad mini
Заміна скла  від 50 хв 3950 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Серед найпопулярніших приводів звернення до майстрів сервісного центру в Одесі «SMART-Service» можна назвати проблеми з сенсорним склом (тачскріном). Вони часто виникають на мобільних телефонах і планшетах Apple iPad, викликаючи необхідність замінити екран.

Є кілька основних пошкоджень на екрані і склі Apple iPad, які потребують ремонту та заміни:
— тріщини;
— розбите скло;
— відсутність реакції тачскріна на дотик.
Всі ці несправності усуваються заміною екрану. Сказати про те, скільки коштує поміняти скло в конкретному випадку, може тільки майстер. Також ціна ремонту залежить від моделі планшета Apple iPad і вартості нової деталі на нього.

Що таке тачскрін

Тачскрін - це частина екранного модуля, сенсорне скло планшета Apple iPad, завдяки якому і виконується управління пристроєм.  Це досить делікатна деталь, вартість заміни якої залежить від того, чи були пошкоджені ще якісь елементи.
У різних моделях Apple iPad він може бути як самостійною деталлю, так і невіддільною частиною дисплейного модуля. Через таку особливість, власники останніх моделей мучаться з ремонтом, при якому потрібна заміна всього екрану, адже поміняти окрему його частину не вийде.
Звичайно ж, це впливає на ціну ремонту.

Переваги «SMART-Service»

Заміна тачскріна (сенсорного скла) - досить відповідальна процедура, довіряти яку можна тільки досвідченим майстрам. Повністю або частково поміняти дисплейний модуль досить складно, особливо важливо нічого пошкодити і правильно встановити на місце всі деталі.
В Одесі знайти фахівців з ремонту нескладно, достатньо звернутися в сервісний центр «SMART-Service», де обов'язково проведуть детальну діагностику і допоможуть полагодити всі несправності пристрою або акуратно поміняти зламані деталі на:

— iPad;
— iPad 2;
— iPad 3;
— iPad air;
— iPad pro;
— iPad mini.

Вас також можуть зацікавити:
  • заміна корпусу iPad;
  • заміна матриці на iPad.
Фото
28.09.2015
Неоднократно обращался в данный сервис и каждый раз всё делали на 5+. Отличная скорость работы. Ноутбуки отдавали в тот же или максимум на следующий день. Также радует факт приветливости и дружелюбия персонала по приемке техники на ремонт =).
Отличный сервис, весьма доступные цены.
Максим
Фото
26.02.2019
Мне очень понравился ваш сервисный центр. Именно у вас прямо в день обращения по вполне приемлемой цене мне поставили новый корпус на телефон. Рекомендую вас!
Леша