Ремонт і заміна екрану iPod

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна дисплейного модуля 40 хв 400 грн
Заміна скла на iPod (вартість з урахуванням запчастини) 40 хв 1000 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою
.


Серед основних видів несправностей екрану, що вимагають заміни, на мобільному mp3 плеєрі Apple iPod і iPod touch можна назвати наступні:

  •  тріщини на дисплеї після падіння;
  •  непрацюючий тачскрін;
  •  попадання вологи, псує весь дисплейний модуль;
  •  поява смуг;
  •  зависання;
  •  відсутність чутливості, після того, як на Apple iPod сіли.

Серед усього розмаїття техніки Apple iPod не можна зарахувати до техніки, яка часто ламається і потребує заміни деталей. Але наявність сенсорного дисплея робить його досить уразливим до тріщин, вм'ятин та інших пошкоджень екрану.

Що таке тачскрін на iPod і iPod touch

Тачскрін на mp3 плеєрі Apple служить для управління пристроєм. Якщо він потребує ремонту, потрібно відразу нести його в сервісний центр.
В Одесі це може бути «SMART-Service». Навряд чи вартість того, щоб його полагодити і поміняти екран буде занадто високою.
А ціна виправлення проблем від несвоєчасного ремонту буде немаленькою. Вся справа в тому, що розбитий екран призводить до інших, дуже серйозних несправностей.
Через дрібні пошкодження екрану і корпусу, всередину пристрою потрапляє волога і пил, що може сильно нашкодити всім деталям.

Переваги ремонту техніки Apple в «SMART-Service»

Фахівці сервісного центру «SMART-Service» (м. Одеса) допоможуть з ремонтом Apple iPod і інших видів техніки за дуже прийнятну ціну.
Наші переваги:

  • наші досвідчені фахівці добре знають всі конструктивні особливості техніки Apple;
  • новітнє діагностичне і ремонтне обладнання дозволяє визначати проблеми будь-якої техніки з високою точністю і усувати їх в лічені години;
  • власний склад оригінальних комплектуючих дозволяє гарантувати безперебійну роботу реанімовуваних пристроїв і економити час клієнта;
  • доступна вартість послуг дозволяє клієнтам звертатися до нас без серйозного удару по гаманцю.

Вас також можуть зацікавити:

Кроме качественной замены экрана, есть и другие виды услуг:

Фото
18.09.2018
Обожаю этих ребят за: БЫСТРО=КАЧЕСТВЕННО=ДОВЕРИЕ=ЦЕНА! В моей работе мне очень важно СКОРОСТЬ. Всегда очень быстро! ДОВЕРИЕ: я отдаю технику свою со всеми открытыми приложениями паролями, с которыми можно в Африку завтра же улететь))) И Ноут 2 раза и тел уже 3 раза чинили и всегда как надо и не дороже рынка! И объясняют все спокойно и доходчиво, так что и блондинка (как я) все поймет)
МАрина Бахмацкая
Фото
08.06.2016
Я очень благодарна вашей компании за высокое качество и высокие принципы работы. Приятно было сотрудничать на всех этапах работы. Желаю сохранить такое отношение к работе и клиентам. Мой IPhone снова трудится со смной:)
Елена