Ремонт і заміна клавіатури MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Поломка клавіатури комп'ютера - не дуже велика проблема, завжди можна замінити її, купивши і підключивши нову, яка підходить за характеристиками і ціною.

З ноутбуком Apple MacBook все зовсім по-іншому, адже клавіатура - його невід'ємна частина, тому при появі ознак несправності, його слід віднести на термінову заміну до фахівців в сервіс.

Ознаки несправності ноутбуків MacBook

Поломку клавіатури ноутбука Apple MacBook можна визначити за двома основними ознаками, які свідчать про те, що її пора полагодити або замінити:

  • залипання клавіш;
  • набрані на кнопках символи не відображаються.

Це може бути пов'язано з такими причинами:

  • під впливом води (особливо небезпечні для кнопок солодкі напої);
  • механічна несправність, пов'язана з падінням;
  • проблеми з іншою деталлю MacBook.

Чому не варто ремонтувати клавіатуру Apple MacBook самостійно

Є кілька причин, за якими звернутися в сервіс - краще, ніж намагатися полагодити клавіатуру ноутбука MacBook вдома:

  • можливість провести діагностику перед тим, як замінити клавіатуру, що необхідно для виявлення причини проблем;
  • можна заздалегідь дізнатися, скільки коштує ремонт, а при спробі зробити все самостійно може з'явитися маса непередбачених витрат;
  • якісні деталі для заміни є в наявності, що дозволяє терміново відремонтувати пристрій, не ризикуючи зашкодити йому, на відміну від куплених в сумнівному магазині;
  • не доведеться викладати подвійну вартість початкового ремонту за виправлення помилок, пов'язаних з некомпетентною заміною деталей;
  • полагодив техніку у фахівців в сервісі, можна бути впевненим в тому, що повторний ремонт і заміна не будуть потрібні.

Переваги «SMART-Service»

Обираючи сервісний центр в Одесі, якому можна довірити відремонтувати різні несправності Apple MacBook, варто звернутися до фахівців з «SMART-Service». Абсолютно всі працівники постійно займаються підняттям професійного рівня.

Крім ремонту, за невелику ціну можна провести профілактику осідання пилу і діагностику, для виявлення прихованих проблем. Крім техніки Apple проводиться ремонт несправностей пристроїв різних виробників, за помірною вартістю.

«SMART-Service» в Одесі заслужив багато позитивних відгуків, що є не останнім показником якості послуг, що надаються.

Фото
15.02.2017
Были проблемы с камерой Sony a7s, заклинил затвор, так же после ремонта в другой конторе(меняли системную плату) не работал видоискатель. В Smart-service все исправили в кратчайшие сроки по адекватной цене. Выражаю благодарность и желаю успехов этому сервису!
Юсупов Эльгар
Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий