Ремонт і заміна клавіатури MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

Заміна клавіатури від 50 хв від 550 грн
Відновлення клавіатури після залиття від 120 хв від 600 грн
Заміна кнопки клавіатури від 40 хв від 120 хв

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Поломка клавіатури комп'ютера - не дуже велика проблема, завжди можна замінити її, купивши і підключивши нову, яка підходить за характеристиками і ціною.

З ноутбуком Apple MacBook все зовсім по-іншому, адже клавіатура - його невід'ємна частина, тому при появі ознак несправності, його слід віднести на термінову заміну до фахівців в сервіс.

Ознаки несправності ноутбуків MacBook

Поломку клавіатури ноутбука Apple MacBook можна визначити за двома основними ознаками, які свідчать про те, що її пора полагодити або замінити:

  • залипання клавіш;
  • набрані на кнопках символи не відображаються.

Це може бути пов'язано з такими причинами:

  • під впливом води (особливо небезпечні для кнопок солодкі напої);
  • механічна несправність, пов'язана з падінням;
  • проблеми з іншою деталлю MacBook.

Чому не варто ремонтувати клавіатуру Apple MacBook самостійно

Є кілька причин, за якими звернутися в сервіс - краще, ніж намагатися полагодити клавіатуру ноутбука MacBook вдома:

  • можливість провести діагностику перед тим, як замінити клавіатуру, що необхідно для виявлення причини проблем;
  • можна заздалегідь дізнатися, скільки коштує ремонт, а при спробі зробити все самостійно може з'явитися маса непередбачених витрат;
  • якісні деталі для заміни є в наявності, що дозволяє терміново відремонтувати пристрій, не ризикуючи зашкодити йому, на відміну від куплених в сумнівному магазині;
  • не доведеться викладати подвійну вартість початкового ремонту за виправлення помилок, пов'язаних з некомпетентною заміною деталей;
  • полагодив техніку у фахівців в сервісі, можна бути впевненим в тому, що повторний ремонт і заміна не будуть потрібні.

Переваги «SMART-Service»

Обираючи сервісний центр в Одесі, якому можна довірити відремонтувати різні несправності Apple MacBook, варто звернутися до фахівців з «SMART-Service». Абсолютно всі працівники постійно займаються підняттям професійного рівня.

Крім ремонту, за невелику ціну можна провести профілактику осідання пилу і діагностику, для виявлення прихованих проблем. Крім техніки Apple проводиться ремонт несправностей пристроїв різних виробників, за помірною вартістю.

«SMART-Service» в Одесі заслужив багато позитивних відгуків, що є не останнім показником якості послуг, що надаються.

Фото
14.07.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики. Остался доволен произведенным ремонтом. После того, как ваши сотрудники поработали, на планшете снова стала работать камера. Не зависает и фотографии четкие!
Василий
Фото
30.06.2015
Не понравился сервис! Не говорят цену ремонта сразу, а разводят на диагностику, хотя поломка была очевидной. Нужно было менять сенсор. Очень дорого оценили и ремонт и запчасть. Никаких чеков и актов проведенных работ не выдают (((
Ирина